Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a 7-ik cn-on nem látnak...

Ha a 7-ik cn-on nem látnak petesejtet/tüszőt, akkor ebben a hónapban már nem is fog kifejlődni?

Figyelt kérdés

26-30 naposak a ciklusaim,és ma vagyok 7-ik cn-pon.Volt/van olyan közületek akinek szintén ilyen korán nem láttak semmit hüvelyi uh-n,és mégis lett pé-se?Ne is bízzak ebben a ciklusban ugye?

Azt mondta sok kicsi tüsző van.


2009. nov. 24. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, nem tudok biztosat. DE: nekem a 14. napomon vajmi kevés esély volt arra, hogy a tüszőm elindul nőni és megreped... 2 naponta figyeltük és lassan elkezdett nőni, aztán meg nem akart megrepedni, már 3 cm felett volt. A 24. napomon az orvosom szinte felkiáltott, hogy "nézze! Megrepedt, ott a folyadék!" Azóta itt van velünk a pociban a kisfiunk, már 28 hetesek vagyunk :)
2009. nov. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Jaaaj,de jó hogy ezt ítad!Akkor van némi reményem!Köszike:)

Szedtél valami gyógyszert?Hüvlyi vagy hasi uh-d volt?Mikor mentél el a ciklusodban a dokidhoz előszőr megnézetni,a 14-ik napodon?

Lécci lécci neharizz a sok kérdésért,de NGYON SZERETNÉK a páromnak egy 2 csíkos tesztet adni karácsonyra!

2009. nov. 24. 15:28
 3/9 A kérdező kommentje:

És GRATULÁLOK A BABÁHOZ!

Még egy kérdés:Milyen sűrűn voltatok eggyütt?Párod szed valamit?Vitamin,stb..

2009. nov. 24. 15:29
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem szedtünk semmi különös vitamint, sem teát, de sok halat és cinkben dús ételt ettünk, kiegyensúlyozottan és vitamindúsan étkeztünk. A gyógyszert épp elkerültem, ez volt az utolsó 'nézegetős' hónap a dokim szerint. Hüvelyi UH-gal nézett, az pontosabb. 2 naponta voltunk együtt a dokim javaslatára, ennyi idő kell a megfelelő számú és erejű spermium létrejöttére.

A 10. napomon nézett először, aztán 2 naponta.

Köszi a jókívánságokat, 2 csíkos karácsonyt kívánunk :)

2009. nov. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,hogy válaszoltál!

Ha tudnád mennyire vártam már hogy válaszolj a kédéseimre:)

nAGYON KÖSZI SZÉPEN,SKAT SEGÍTETTÉL!Hasznos volt!Sok boldogságot!

2009. nov. 25. 11:52
 6/9 A kérdező kommentje:
Bocsi,még egy utolsó kérdés:A 10-ik napon mit látott a dokid?Látott tüszőt?
2009. nov. 25. 11:53
 7/9 anonim ***** válasza:

Bocs, nem volt netem.

A 10. napon sok kicsi egyforma tüszőt látott a dokim. A 16. napon volt egy, ami elkezdett nőni, de ekkor még mindig elég pesszimista volt. Az is kérdés volt, hogy így nem lesz-e 'öreg' a petesejt, ha ki is tud lökődni. Tehát nem indult jónak a dolog, de Ő jönni akart és azóta sokat mocorog és szépen fejlődik :)

Sok sikert!

2009. nov. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Én úgy döntöttem,hogy a jövőhéten megyek nézetem uh-n a kis tüszőmet:)Talán én is leszek olyan helyzetben mint Te,és nekem is érik meg tüszőm.

Olyan jó érzés mikor mocorog a picike,ugye?Én is édesanya vagyok,tudom milyen érzés.Szeretném 3-jára is átélni:)Azért karácsnykor küldj le neki egy -két szem szaloncukrot!:)

És köszönöm az eddigi válaszaidat!

2009. nov. 28. 09:29
 9/9 anonim ***** válasza:

Gratulálok a két gyerkőcödhöz! Nekem Ő az első babám lesz.

Remélem mi is eljutunk majd odáig, hogy a harmadikat tervezzük :) Jó érzés mikor mocorog, imádom mikor kinyomja magát és azt is nagyon élvezem, hogy lehet már vele kommunikálni! Persze aggodalom az van ezerrel, pedig azt hittem én nem leszek parás kismama :/

Minden jót az egész családnak és kívánjuk a legszebb és legpicurkább karácsonyi ajándékot Nektek!

2009. nov. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!