Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok mi lehet?...

Mit gondoltok mi lehet? Megéri tesztelni, vagy felesleges? :/

Figyelt kérdés

Hét elejére vártam a menszeszt de nem is jött meg, helyette egy hete éreztem hogy na most fog meg jönni de nem! Mindig pontosan jött meg. Én úgy gondolom vagy gondoltam meg éreztem is hogy sikerült a baba. A mellemet érzékenyebbnek érzem, eddig sosem zavartak ha hozzáértem, és a mindjárt megjön érzés is mellé társult és egy kis hányinger, és a sűrű pisilés. Hétvégén csináltam volna tesztet, de nem tudom lesz-e értelme... Ma egyszercsak elkezdett fájni a gyomrom, felpuffadtam, nem a hasamalja és nem a megjön érzés volt. Borzalmasan fájt levegővételkor is kb egy fél órát szenvedtem vele. Próbáltam wc-re menni de nembírtam, és miután pisiltem, láttam, hogy véres a papír...:/ úgy gondoltam, hogy na akkor megjött. Utána még egyszer elmentem pisilni és akkor is egy kicsit véres volt a papír, a betéten azonban semmi, egy csöpp vér sincs! Most nemrég is voltam pisilni, most viszont jele nem volt vérzésnek.


Mikor megszokott jönni már akkor nagyon erősen meg van és fáj a hasamalja is, most azonban nem is piros volt a vér hanem rózsaszín és a betéten tényleg semmi a papíron láttam csak. Nagyon minimális vérzésem volt ami elénk volt, rózsaszín, darabtalan. A mebszeszhez nem közelíthető, mert az nem ilyen szokott lenni.


Nem tudom, hogy mi lehetett ez pedig úgy hittem, terhes lehetek :( esetleg valaki hallott vagy átélt hasonlót és mégis babás volt?


Reménykedhetek még abban, hogy ez mellett a kis vérzés mellett mégis babát várhatok? Érdemes tesztelni, vagy teljesen lényegtelen már?:/


2013. dec. 12. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen tesztelnék, simán lehetsz terhes.
2013. dec. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy inkább valamilyen húgyúti gyulladásod van?

Mert ha a betéten nincs vér, viszont pisilés után meg van pár csepp vér a papíron, illetve fáj a hasalj rész és sűrűbben is jársz pisilni, én nem zárnék ki egy gyulladást sem.

Szerintem biztos ami biztos alapon menj el orvoshoz és nézzék meg a vizeletedet.

De persze akár tesztelhetsz is. Pár száz forint egy teszt, annyit meg megér, hogy az is tisztázva legyen.

2013. dec. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem amíg nem jön meg rendesen, a szokásos mennyiségben, addig nem kizárt a terhesség. Lehet ez a rózsaszín beágyazódásos vérzés is. Én csinálnék tesztet a helyedben.

Mindenképp írd meg mi lett a vége, érdekelne! :-)

És persze drukkolok!

2013. dec. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!