Nem merek tesztelni?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 3 hónapban napra pontosan 27. napra jött meg a menzeszem. Mindig úgy hogy előtte 3-4 nappal már elkezdtem barnázni. Vagyis már a ciklus 23-24 napján tudtam hogy meg fog jönni. Most viszont itt vagyok már a 29. napomon és sehol semmi. Se barnázás se semmi. Nem tervezünk babát, megszakítással voltunk együtt, már másfél éve így szoktuk és eddig nem volt gond. Persze nem vetetnénk el ha baba lenne. Nem mertem még tesztet csinálni mert félek hogy mi lesz. Tudom hogy a teszt a megoldás de nagyon rossz így őrlődni. Szerintetek? Bíztatnátok egy kicsit?
2013. nov. 26. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Én biztos,hogy csináltam volna tesztet,főleg,hogy a megszakítás nem védekezés! Ha megcsinálod a tesztet akkor megnyugodhatsz,mert vagy negatív és nincs baba,vagy pozitív és nem kell őrlödnöd.
2013. nov. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

a.) néhány napig még tövig rágod a körmöd és aztán majd tök idegesen tesztelsz (még a mostaninál is idegesebben)

b.) tesztelsz holnap reggel első vizeletből és kiderül minden, tovább tudod gondolni a folytatást


én a másodikat választanám, jobb, mint a több napos idegbaj

2013. nov. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vegyél erőt magadon és tesztelj! Mivel nem védekeztetek, így nyílván nem lehet meglepetés, ha megfogant a baba. A tesztelés minden esetre jobb, mint őrlődni :-)
2013. nov. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha nem tesztelsz akkor is terhes maradsz,ha az vagy de legalább nem idegeskedsz.
2013. nov. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
bár ha terhes lennék nem terveztük volna de talán a lelkem mélyén attól tartok hogy negatív lesz a teszt. Mert ha baba lenne azért örülnénk neki nagyon, de ha meg nincs baba és nem jön meg akkor meg valami bajom van és attól nagyon félnék.... Köszönöm hogy normális válaszokat adtatok. HOlnap reggel tesztelek és megírom hogy mi volt.
2013. nov. 26. 15:12
 6/9 anonim ***** válasza:
ok:)
2013. nov. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
En is jártam igy.Mindig pontosan érkezett meg,aztán egyszercsak késett 4 napot.Bnom mondta,h nyugi van,neki is volt mar ilyen,lehet stressztol,vagy csak szimplán olyanja van a mehednek... :) Nem hittem neki,megis neki lett igaza.Megjott meg aznap délután ,pedig mindig reggel szokott.Semmi bajom nem volt.Pedig stresszesnek sem éreztem magam.Bumm.Várjuk a fejleményeket nálad hogy alakul!
2013. nov. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
na teszteltél,már izgulok :)
2013. nov. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
teszt?
2013. dec. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!