Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Orgazmus nélkül is teherbe...

Orgazmus nélkül is teherbe tud esni egy nő?

Figyelt kérdés
2008. júl. 13. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

Hogyne!

A teherbeesést nem az orgazmus okozza!

Olyan előfordul, hogy orgazmus hatására megreped a tüsző és kilökődik egy megtermékenyíthető petesejt, de a petesejt orgazmusnélkül is megérik.

A férfiaknak viszont elengedhetetlen ,hogy orgazmusuk legyen, bár néha még ott is elég az előváladék. De gondolom a női orgazmusra gondoltál.

2008. júl. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
96%
Nem orgazmus kell hozzá, hanem érett petesejt és ondó, amik a megfelelő pillanatban találkoznak. Ez az időpont a peteérés ideje, általában a ciklusod közepe. A nőnek nem szükséges az orgazmus a teherbeeséshez.
2008. júl. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
96%
Persze. Gondolj csak azokra akiket megerőszakolnak és úgy lesz terhes, szegények. Na nekik biztos nem volt orgazmusuk. Manapság is van ilyen, de a háborúk alatt-után rengeteg gyerek született így, megszálló katonáktól. Meg azt se nagyon tudom elképzelni, hogy száz évekkel ezelőtt a férfiaknak olyan fontos lett volna,hogy örömet szerezzenek a nőknek, mégis voltak gyerekek. Ilyen férfiak mondjuk ma is vannak, nem is lenne szabad szaporodniuk. És nem utolsó sorban ott vannak az afrikai törzsek, ahol a kislányokat rituálisan megcsonkítják, kivágják a csiklójukat, hogy esélyük sem legyen élvezni a szexet...mégis szülnek gyerekeket. Persze még mindig lehet hüvelyi orgazmusa, de egy olyan durva beavatkozás után, mint ez a csonkítás szerintem el sem tudja képzelni, hogy ott lent valami kellemeset is érezhet. Remélem megválaszoltam a kérdésedet. :)
2008. júl. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!