Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Orgazmus nélkül eshetek teherbe?

Orgazmus nélkül eshetek teherbe?

Figyelt kérdés
Csikló orgazmusom van, de hüvely orgazmust nagyon ritkán élek át. Szeretnék babát, nagyon szeretnék :) A mensim két-három naposak. Valamint 25-26 napos a ciklusom. Bevallom a fogamzásgátló is elhanyagolom emiatt, mert anyuka szeretnék lenni. Kb. 3 szemet ha bevettem. Adjatok tanácsot, légyszíves! Köszönöm!
2008. nov. 24. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Igen,teherbe eshetsz így is.Ha a spermiumok eléggé fel tudnak jutni "maguktól"is.Megkérdezhetem,mióta próbálkoztok?
2008. nov. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Persze,hogy lehetsz terhes.az orgazmus,az csak rá segít a spermiumok gyorsabb helyrekerüle´se´re.

De a párod tudja,hogy mire ke´szülsz???

2008. nov. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze hogy tudja a párom. Nem olyan régóta próbálkozunk 1-2 hónapja. Neki már van egy lánya, nekem pedig semmi nőgyógyászati gondom nem volt. Remélem sikerül, mert nagyon szeretnénk babát. Nem fogok görcsösen ráállni a dologra, mert az nem jó! Valami tanács a mihamarabbi teherbeeséshez?
2008. nov. 24. 12:57
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, lehet hogy én értettem félre, de most abbahagytad a gyógyszert, vagy még szedegeted néha? Mert az a pár bevett szem nem elég a fogamzásgátlásra (amit már nem is szeretnél), viszont akkor miért szedsz be akár három szemet is? Nem gondolom, hogy bajt okozna, de sose tudni. Hiszen az orvosok is tanácsolják a fogamzás előtt három hónappal a gyógyszer abbahagyását. Ha babát akarsz biztosan, akkor arra a pár szemre sincs szükséged! Ráadásul csak bekavarhat a menstruációdba is!
2008. nov. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
SZia! A nőnek nem feltélen kell eljutni az orgazmusig ahoz h terhes legyen!! De ha babát akarsz felejtsd el a fog.gátlót! Sok sikert!
2008. nov. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze,hogy lehetsz terhes,de azt tudnod kell,hogy a fogamzásgátló elhagyásaA nagy többség fél és egy év közt esik teherbe. után kb 3 hónapig nagyon kicsi az esélyetek(nem ártana megkérdezni az orvost,hogy addig próbálkozzatok e,nem volt e a tablettába valami ami árthat)
2008. nov. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!