Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Orgazmus nélkül nehezebb lesz...

Orgazmus nélkül nehezebb lesz teherbe esnem?

Figyelt kérdés
Tudom hogy női orgazmus nélkül is lehet teherbe esni, csak érdekel, hogy van itt valaki akinek így is gyorsan összejött. A párom és én 33 évesek vagyunk; mind a ketten egészségesek. Nagyon szeretnénk kisbabát, amiért kétnaponta szorgalmasan dolgozunk. Nagyon kívánom őt, csak én nehezen jutok el az orgazmusig. Egy hónapja próbálkozunk és egy kicsit aggódom, hogy így nehezebben fog sikerülni. :-( Van közöttetek olyan, aki hasonló gonddal küzdött, de mégis összejött a baba? Szedek elevitet, de ha bárki tud valami hasznos praktikát, akkor nagyon szívesen veszem. Köszönöm szépen előre is a válaszokat.
2011. márc. 21. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Az orgazmusnak nincs köze ahhoz, hogy a petesejt megtermékenyül, vagy sem.

Mi két hónapban próbálkoztunk, a másodikban összejött a baba, úgy, hogy egyszer sem volt orgazmusom:(

Biztos valami lelki gát volt, mert azóta sincs ezzel gond.

2011. márc. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gratulálok neked. :-) Valószínűleg igazad van, és én aggódom túl ezt az egészet. Csak tudod a párom most még jobban kíván, óvszer nélkül pedig sokkal hamarabb lesz orgazmusa. Mindenesetre köszönöm a válaszodat és remélem, hogy nálunk is úgy alakulnak majd a dolgok, ahogyan nálatok. :-)
2011. márc. 21. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!