Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordulhat e hogy előbb van...

Előfordulhat e hogy előbb van peteérés mint félidő? (erőteljesebb orgazmus hatására)

Figyelt kérdés
Ha ez létezik, akkor abban az estben, ha ciklus 9ik napján történhetett, akkor kb most mennyi idős lehet a terhesség? Érezhetek már olyanokat mint émelygés, alhasi enyhe fájdogálás, fémes íz a szájban, álmosság? Ma a ciklus 23ik napján vagyok.
2011. ápr. 29. 08:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem mensi előtt 3 nappal volt egy spontán peteérésem,valószínüleg orgazmus miatt,most 10 hónapos a babám:D!
2011. ápr. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze,hogy előfordul,de émelygést még nemigen okozhat,álmosságot,meg a többit már talán.Néhány nap múlva csinálj egy tesztet.
2011. ápr. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt mondják, a spontán ovuláció olyan ritka, mint a fehér holló. Akármilyen extra orgazmusa is van az embernek. Ettől persze még lehetett előbb az ovud. Sőt, sima "cikluszavar" miatt is. Szóval, hogy valamiért a hormonok előbb dolgoztak. :) Egyébként, miből gondolod, hogy akkor volt?

Mivel 14 napja lehetett a megtermékenyülés, kb mostanra ágyazódhatott be. Szóval, mondhatni, hogy olyan tüneteid lehetnek, mint normál esetben a nemvárt napján. Én ekkor gyomorsavval küzdöttem, és olyan erős mensis görcseim voltak, most a legdurvább napokon, vér meg sehol. A fáradtság is megvolt. :)

Én várnék a helyedben 4-5 napot, és reggeli elsőből tesztelnék.

Kívánom, hogy az legyen, amit szeretnél. :)

2011. ápr. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!