Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a ciklusom 23....

Ma vagyok a ciklusom 23. napján. Korgó hassal haspuffadás, lehet terhes tünet? Mert mások is irták a puffadást, de én még csak nem is ettem még semmit. Megjönérzésem van.

Figyelt kérdés
A múlt hónapban 28 napra jőtt meg.
2009. nov. 22. 10:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nagyon aranyos vagy, köszönöm szépen!

A 22. napon sűrű folyásom volt, ebben az időben nekem soha nem szokott, ezt már egy jelnek tartottam, meg a mellem sem úgy fájt, mint eddig. A hasam középen fájt, meg a köldökömnél, ott sem szokott soha.

Ma is teszteltem egy másikkal, az is pozitív lett, holnap doki, remélem minden rendben lesz, nem élném túl, ha még egyszer elmenne. :(

Alig várom már, hogy Te is jó híreket írj nekem, nagyon kiváncsi vagyok, hogy összejött-e. Én sem kiabálom még el, mert még annyira bizonytalan az egész.

Holnap szerintem egy clearblue-val már nyugodtan tesztelhetsz, ha van baba, az már kimutatja, nagyon jó teszt, és érzékeny. Látod nekem mensi előtt négy nappal már tök erős pozitív lett.

A nyákod milyen? Van valamilyen folyásod?

Pozi tesztet kívánok!!! Írj majd, hogy mi újság, szorítok nagyon!!!!!!

2009. nov. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszi szépen , hogy igy szoritasz nekem is. Hát képzeld nem birtam ki.Teszteltem. A te példádat látva, gondoltam ellövök egy tesztet. Volt itthon Qupido tesztem, az elég érzékeny, gondoltam az megmutatja nekem a valóságot, és nem áltatom magam. És képzeld el, csodák csodájára, halvány pozit teszteltem, a nemvárt előtt 2 nappal. Egyszerűen nem hiszem el ,addig mig 2-3 pozi tesztet nem látok. Hihetetlen. De nagyon félek is, mert még akár el is mehet. De legyünk optimisták. Gratulálok nekeg nagyon. Más dolgunk nincs is, mint vigyázni magunkra. Azért majd beszámolni, mit mondott a doki! Nekem fehéres folyásom van, de én ebből nem következtettem semmire, a hőm 37.0 ( máskor ilyenkor már lefele szokott esni), ezért csináltam a tesztet. De ténleg nagyon félek, nehogy elmenjen. Még nem érzem magam feltétlenül boldognak, ezt még el kell hinnem, olyan hihetetlen. Minden jót neked, és vigyázz magadra, hiszen már ketten vagytok. Millió puszi. Timi voltam.
2009. nov. 25. 09:38
 13/16 anonim ***** válasza:

JAJ DE NAGYON ÖRÜLÖK!!!!!!!!!!!!! :)))) Ez szupiiiii! Boldogsággal az arcomon olvastam soraidat, és az aggódalmadat átérezve, hidd el, én is félek. Eddig két tesztem pozitív, és szeretném hinni, hogy tényleg igaz, velem van, és velem is marad!

Hirtelen nem is tudom mit írjak, úgy örülök, hogy Neked is ott van a második csíkocska!

Ha már így összejöttünk, remélem azért folyamatosan tudatod majd velem, hogy mi újság, hogy vagy!

Bízzunk benne, hogy minden a legnagyobb rendben lesz, és beállhatunk a boldog kismamik táborába.

Jujjjj alig várom már, hogy tutira Gratulálhassak Neked. :))))))

Puszi: Dina

2009. nov. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Szia! Még csinálok 1 tesztet, hogy tuti legyen. Csak akkor hiszem el teljesen majd, ha az orvosom is megerősit benne. Egyébként kitaláltad a gondolataimat, én is arra gondoltam, hogy majd tartsuk a kapcsolatot, a 9 hónap alatt, ha mindkettőnknél rendben lesz minden. Ez tényleg nagyon izgi. Nagyon örülök, hogy igy összejöttünk, nem is lehet szavakkal kifejezni. Én már kiszámoltam , azt is, hogy augusztus 7.-re leszek kiirva. Biztos te is igy lehetsz. Gratula, nagyon örülök nektek. Minden jót. És mindig IRJ és IRJ, én is mindig irok majd. Puszi :Timi
2009. nov. 25. 15:56
 15/16 A kérdező kommentje:
Ma voltam gyógyszertárba, vettem Gabriel tesztet. Ez is halvány pozi lett. Biztos pár nap múlva , erőssebbnek kell lennie a 2. csiknak. Én majd csak 6 hetesen megyek el az orvoshoz. Most még ugysem látna semmit, és még kiskönyvet sem adnak. Utána elküldenek laborba, meg 1-2 helyre. Te hogy vagy? Tényleg, ma mész dokihoz. Kiváncsi leszek, hogy miket, mond neked. A férjeddel tudattad már az örömhirt? Én még nem, nem tudom kibirom -e még karácsonyig, akkor szeretnék majd becsomagolt kiscipőt, vagy valami hasonlót , a fa alá tenni.
2009. nov. 26. 08:28
 16/16 anonim ***** válasza:
Írtam privit, ott folyt.köv.! Puszi:Dina
2009. nov. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!