Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a ciklusom 23....

Ma vagyok a ciklusom 23. napján. Korgó hassal haspuffadás, lehet terhes tünet? Mert mások is irták a puffadást, de én még csak nem is ettem még semmit. Megjönérzésem van.

Figyelt kérdés
A múlt hónapban 28 napra jőtt meg.
2009. nov. 22. 10:39
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Már ez a 3. nap, hogy a puffadást érzem. Akkor is ha eszek, akkor is ha nem.
2009. nov. 22. 10:40
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát gondolom, nem is tudtok ehhez hozzászólni se.
2009. nov. 22. 12:38
 3/16 anonim ***** válasza:

A haspuffadás lehet pms tünet is. Mensi előtt én is mindig fel vagyok puffadva, wc-re nagyon ritkán járok, és amint megjön a mensim, megoldódik minden.

Mi is várjuk a babát, én is a 23. napon vagyok, szombaton kellene nem megjönnie. Már 9 hónapja próbálkozunk, de a haspuffadásra nem lehet adni ilyen korai szakaszban.

Kívánom, hogy Nálad baba legyen!

Sok sikert!

2009. nov. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Hát még 5-6 nap, és kiderül, de azért reménykedem. És persze ha megjön, akkor megint egy nagyot csalódok. Ezek szerint, akkor egy időbe várjuk, vagyis inkább nem várjuk. Drukkolok neked, mert már nagyon megérdemelnéd, hogy összejöjjön. Én megfogadtam , ha ez a hónap is sikertelen lesz, többet nem hőmérőzök, nem figyelem magam, csak ovutesztelni fogok, semmi mást. Már elegem van, majd jőn egyszer ha ő is úgy akarja, a sorsra bizom. Mindenesetre megirod majd, mi lesz veled, hogy megjön-e vagy sem?
2009. nov. 22. 14:18
 5/16 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy, köszönöm!

Én ebben a hónapban voltam hormonvizsgálati vérvételen a 3. és 21. napon, jövőhéten megyek dokihoz az eredményekért. Kiváncsi vagyok mit fog mondani.

Igen, akkor egy napra nem várjuk, reménykedjünk, hogy nem is jön meg! Én nem szoktam hőmérőzni, mindig csak a nyákot figyeltem, ebben a hónapban az orvos javaslatára ovuteszteltem.

Majd írd meg, hogy mi lett, kiváncsian várom, és szorítok!

Én is írok majd!

2009. nov. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Mindenképpen megirom neked, a fejleményt. Neked nincs valami tüneted? Szoritok, hogy minden jól alakuljon nálatok. Akkor még pár nap, és minden kiderül, bárcsak gyorsabban telne.
2009. nov. 22. 21:02
 7/16 anonim ***** válasza:

Ne is mond, annyira lassan telnek a napok! :( Tünet? Hát, ami nekem furcsa volt ebben a hónapban, hogy a 22. napon sűrű folyásom volt, soha nem szokott lenni, illetve, hogy mensiig nagyon szokott fájni a mellem, ma meg már alig érzem. De ezek nem hinném, hogy jelentenének akármit is, igazából nem is keresek magamon tüneteket, mert mindig csalódok. :( Igazából tüneteket csak a beágyazódás után érezhetnénk, és addig elvileg még van pár napunk.

És Veled mi újság? Hogy vagy? Mióta próbálkoztok?

Puszi!

2009. nov. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi az érdeklődésed. A napok várakozással telnek, próbálok másra gondolni, de nem megy. A haspuffadást még mindig érzem, kb. 5 napja. Ha eszek egy kicsit, máris tele érzem magam. Cicifájdalom nincs, talán annyi, hogy napi egyszer mintha belenyilalna. És folyton megjönérzésem van, és fáj a derekam. 4 hónapja próbálkozunk, én 29 éves vagyok, a férjem meg 30. Nekem menszi előtt mindig felszokott puffadni a hasam, de nem 1 héttel előtte. Meglátjuk mi lesz. Aranyos vagy, hogy érdeklődtél, majd még irok. Ja és bocsi, de csak most jutottam ide a géphez. Te is irj, hogy mi újság veletek, érzel-e valamit, mióta próbálkoztok? Puszika!
2009. nov. 23. 21:56
 9/16 anonim ***** válasza:

Szia! Semmi baj, hogy csak most írtál. Képzeld, csináltam ma egy tesztet, és pillanatok alatt pozitív lett!!!! Szeretném hinni, hogy igaz, tényleg sikerült, de hát mensiig még van pár nap, és félek... De nagyon. :( Mindenesetre holnap újra tesztelek, csütörtökön meg doki, majd ő megmondja, mi is van. Remélem nem fogok barnázni, mert ma volt sűrű fehéres világos barnás folyásom, ilyenem sem volt még, de csak a wc papíron. Félek, és ideges vagyok. :(

Mi 9 hónapja próbálkozunk, és most már nagyon szeretnék, ha jönne a bébi. A férjem 29 éves, én 25 vagyok.

Te miért nem tesztelsz egyet? Hátha már kimutat valamit! Ha furcsa tüneteid vannak, ne késlekedj, én azt mondom. Én is azért csináltam ilyen korán (clearblue-val), mert volt egy két jel, ami máskor soha nem volt, és gondoltam hátha.

Nagyon szorítok Nektek, megy a drukk ezerrel!!!!!

És írj, írj, írj, hogy mik a fejlemények!

Puszi!

2009. nov. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
SZIA! Nem akarom elkiabálni, de nagyon szeretnék már neked elsőként gratulálni. Szoritok, hogy igaz legyen, hogy ténleg pozi. Én biztos nem hinném el addig, amig 2-öt 3-at nem tesztelnék. Nagyon drukkolok nektek. Öröm volt olvasni a leveled. Végre ilyet is hallani. Mik azok a tünetek, ami alapján megcsináltad a tesztet??? Légyszi ird meg , nagyon kiváncsi vagyok. Nálam nincs semmi változás , a puffadáson, és a fájdogáláson kivül. Én is nehezen birom, legszivesebben tesztelnék, de nem merek, már annyit csalódtam, talán 2 nap múlva megpróbálkozok vele. Kérlek te is számolj be a fejleményekről, nagyon kiváncsi vagyok. Addig is minden jót. Puszi.
2009. nov. 24. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!