Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan lehet tudni, hogy az...

Honnan lehet tudni, hogy az ember készen áll a gyerekvállalásra?

Figyelt kérdés

Honnan tudhatom, hogy most lelkileg is készen állok a babavállalásra és nem csak egy múló ábránd?

24/L


2009. nov. 20. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem egy nőben, egy bizonyos életkorban beindul a gyermek utáni vágy, és hogy ez csak "ábránd" vagy az ösztön azt nem tudom.Hogy készen állsz-e az anyaságra szerintem csak akkor tudod meg mikor érzed,hogy a pocakodban van a kicsi.Na, akkor jönnek a gondolatok.Tényleg jó igy, jó anya leszek, tudom majd gondozni?És ilyenkor meging az ember.De szerintem ez elmúlik ahogy nő a baba a pocakban.DE persze ez csak az én véleményem.

Szép napot mindenkinek!

2009. nov. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Onnan,hogy már vele álmodsz,vele fekszel és vele kelsz gondolatban.

Amikor már annyira vágysz rá,az bizony nem fog elmúlni,csak egyre és egyre erősebben él benned!

2009. nov. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bennem év eleje óta nagyon erős ez a vágy... 22 éves vagyok. De minden nap olvasgatom a gyerekvállalás, nevelés támát, annyira foglalkoztat...

Ez nekem biztosan nem múló ábránd... túl erős ez a vágy.

2009. nov. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem más az, hogy vágyunk gyerekre, és más az amikor készen is állunk rá. Mi másfél éve próbálkozunk babával,de csak a héten fogalmazódott meg bennem, hogy készen is állok rá.
2009. nov. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nehéz megmondani ezt. Nekem régebben volt olyan, hogy vágytam gyerekre, de csak ennyi. És ez egy múló ábránd volt. Viszont most már április óta kalapál a szívem, ha kisbabákat látok, vagy terhes kismamákkal találkozom. Én úgy érzem megértem rá.

24/L

2009. nov. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom, nekem van egy másfél éves lányom, és néha most is úgy érzem, hogy még én is gyerek vagyok :-)))pedig 29 éves vagyok. Terheség előtt sosem "láttam"meg a babákat az utcán, most meg mindig észre veszem őket ésnagyon édesnek találom mindegyiket. Terhesség előtt nem is nagyon gondoltam ilyesmire, tanultam, dolgoztam jól elvolta, aztán egyszer csak, ok akkor legyen baba, merthát mire is várjunk még...most meg tervezzük a másodikat.
2009. nov. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te hogy érzel kedves kérdező?
2009. nov. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!