Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 30 felett tényleg sokkal...

30 felett tényleg sokkal rizikósabb és nehezebb a terhesség/ teherbeesés?

Figyelt kérdés
2013. nov. 22. 14:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nehezebb a teherbeesés. Sajnos korai kimerülő petefészkem van :(. Egészségesen éltek,táplálkozok,sportolok,és makk egészséges vagyok. Mindig azt gondoltam ráérek még...,aztán jött 33évesen a döbbenet ,addig nem is hallottam erről,hogy van ilyen. Nagyon sok korombeli szül most,és könnyen jött nekik a baba,és van aki 20évesen meg kell szenvedjen érte,csak a százalékos esélyek azért mégis a 30év alattiak mellett szól. Én bele estem ebbe,de persze ez nem általános,csak gondoltam leírom,mert ilyen is van. Remélem azért sikerül nekem is,még ha nehezebben is jön össze ;).
2013. nov. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
egészségesen élek*
2013. nov. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat!:)
2013. nov. 23. 00:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!