Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mikor teszteljek?

Szerintetek mikor teszteljek?

Figyelt kérdés

Kicsit bonyolult a helyzet: Az előző menstruációm 31 napra az előzőhöz képest október 25-én jött meg. Viszont általában a ciklusaim hosszabbak, kb. 35 naposak. Ha ebben a hónapban sikerült tényleg teherbe esnem,akkor csak a november 9-én történ együttlét jöhet szóba,viszont nem igazán tudom az ovum pontos napját. Egyébként pár napja szurkálás érzek és elég fáradékony és émelygős vagyok. Sajnos a pontatlan ciklusom miatt nem tudom pontosan mikor kéne jönnie a következő menstruációmnak.

Mit gondoltok,mikor lenne érdemes tesztelnem?

(Bocsi hogy hosszú voltam :))



2013. nov. 18. 21:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ma még csak a 25 napon vagy terhesség miatti tüneteid még nem lehetnek. Beágyazódás miatt érezhetsz szurkálódást.
2013. nov. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát, ha a november 9-et veszem alapul, akkor is még várnod kéne 4-5 napot szerintem, ha az átlag ciklusodat nézzük, akkor a november 9-ei együttlétből nem lehet terhesség. Ha nem akarsz feleslegesen tesztelgetni, akkor várd ki az átlagos ciklusod hosszát, s ha még akkor is vannak tüneteid, tesztelj. Ha kíváncsi vagy, akkor sem érdemes hamarabb a fent leírtak miatt 4-5 napnál korábban.
2013. nov. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Tudom hogy még konkrét tüneteim nem lehetnek, csak kezdem kicsit furcsán érezni magamat,de lehet hogy csak bebeszélem magamnak. Azt tudom hogy a november 9 csak akkor lehetséges ha a 31 napos ciklus veszem alapul.

Nagyon izgulok,remélem nem hiába :)

2013. nov. 18. 22:07
 4/16 HorváthNikoletta ***** válasza:
szia én is hasonló cipöben járok nekem az elözö mesim elsö napja okt.26 mi november 8án voltunk együtt kicsi tüneteim vannak meg ma vettem észre fehér folyást.én se tudom mikor teszteljek
2013. nov. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nekem 24-én jott meg. nekem is osszevissza jon meg. Mi a kozépidoben gyakran voltunk egyutt. Valamelyik nap nem birtam és teszteltem felesegesen. de ugy éreztem muszály, hogy megnyugodjak. Legkozelebb pénteken vagy hétfon tesztelek ha nem jon meg. drukkolok

Amugy 2napja én is nagyon fáradékony vagyok és a hom is magas.

2013. nov. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 HorváthNikoletta ***** válasza:
én megvárom hogy megjön-e segítsetek már hogy kell hőt mérni?
2013. nov. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.Utolsónak.

Akkor ér valamit az egész ha egész ciklus alatt méred ugyanabban az időpontban (reggel,minimum aludtál 6órát,es ugyanott popsi,huvely vagy nyelv alatt). Azert fontos hogy tudd mihez viszonyítani igy tudhatod azt is mikor van péd. Röviden ennyi. :-)

2013. nov. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

3-as 4-es drukkolok :)

2013. nov. 19. 17:14
 9/16 HorváthNikoletta ***** válasza:
értem köszönöm,én is drukkolok neked
2013. nov. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 HorváthNikoletta ***** válasza:
kedves kérdezö mikor tesztelsz?
2013. nov. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!