Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés
Október 26.-án barnás folyásom volt, másnap rózsaszines, de mindkét nap kevés, aztán még 2 napig volt az már pirosas, de nem olyan volt, mint a mensi.. november 5.-én szokott mindig megjönni, ezért is furcsáltam, hogy sokkal hamarabb "jött meg".. de 5.-én nem jött meg és tesztelni akarok mert ki tudja... mikor teszteljek? köszönöm

2013. nov. 8. 17:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Már szerintem lehetne reggeliből... Sok sikert:)
2013. nov. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Vilcsianyuja ***** válasza:
Bármikor tesztelhetsz, akár most rögtön, most már ki kell mutatnia, ha terhes vagy. De legkésőbb holnap reggel első vizeletből, ha teljesen biztosra akarsz menni. Ha az október 26-i vérzés beágyazódás miatt volt, akkor már ki kell mutatnia a tesztnek.
2013. nov. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
és ha elmennék orvoshoz valamelyik nap? már meg tudná mondani biztosra, hogy terhes vagyok e? Mert ha nem vagyok terhes, akkor is kíváncsi vagyok, hogy mi volt ez..
2013. nov. 8. 18:08
 4/11 Szandy89 ***** válasza:

Szerintem is beágyazódás lehetett az a kis barnás vérzés.

Tesztelj!!!!!

2013. nov. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Vilcsianyuja ***** válasza:
Ahogy praktikusabbnak érzed, de én nem bírnám ki tesztelés nélkül jövő hétig, míg dokihoz kerülök :) De jól gondolod, így is, úgy is dokihoz kell menned, ha terhes vagy, azért, ha pedig nem, akkor azért, hogy vizsgálja ki, miért borulhatott fel a ciklusod.
2013. nov. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Vilcsianyuja ***** válasza:
Persze minél később mész, annál nagyobb eséllyel tudja megállapítani a terhességet, és mivel jövő kedden töltöd be az 5 hetet, legkorábban jövő hét végén érdemes elmenned.
2013. nov. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azért nem teszteltem eddig, mert már annyiszor csalódtam és félek, hogy nem lesz ott az a 2. csík.. igaz, sosem volt még ilyen, max késett 1-2 napot de mégis félek..
2013. nov. 8. 19:42
 8/11 anonim ***** válasza:
?
2013. nov. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi tortent azota?
2013. nov. 13. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok, azóta nem is írtam..

7 hetes terhes vagyok, pedig októberben mensiztem utoljára, de valószínű később volt peteérés! Január elején megyek újra uh-ra:)

2013. dec. 27. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!