Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, most hagytam abba a fogamzásgátlót 1 hónapja és belekezdtünk a babaprojektbe. A gyógyszer beállította 28 naposra a ciklusaim a mai nap kellett volna megjönnie. A kérdésem tehát az lenne, hogy tesztelhetek-e már, ha nem jött meg, vagy várjak, mert a gyógyszer abbahagyása után másképp lesz a menzeszem?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2013. nov. 3. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Holnap reggel egy 10-es teszttel már tesztelhetsz. Én pont úgy voltam, mint Te és 28 nappal számoltam én is. Most vagyok 25 hetes kismama. Drukkolok neked is! :-)
2013. nov. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Gratulálok és jó babavárást :)
2013. nov. 3. 18:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem a gyógyszer abba hagyása utáni következő hónapban még pontosan megjött mivel még nem ürült ki a gyógyszer. Viszont a 2. hónapban késett másfél hetet. Én is azt hittem baba lesz, de sajnos nem. Szerintem várj még lehet csak késik. Van egyébként valami tüneted?
2013. nov. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Csak úgy érzem mintha meg akarna jönni, tiszta eres a mellem de nem feszül...

szerintem csinálok holnap egy tesztet az nem árt, hogy picit nyugtassam az idegeim, max ismétlek 1 hét múlva

2013. nov. 3. 18:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem eleve azt tanácsolták, hogy a gyógyszer abbahagyása után két hónapot várjunk, és csak a 3. gyógyszer nélküli hónapban kezdjünk a babaprojektbe, hogy a gyógyszer hatása kiürüljön és hogy a ciklusom beálljon a gyógyszer nélkül. Megtörténhet, hogy a gyógyszer utáni hónapokban késik, mert gyógyszer nélkül még nem áll be pontosan.
2013. nov. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem pont azért adták a gyógyszert, hogy beállítsa a ciklusom, mert rendszertelen volt. Azt mondta a dokim, hogy amint abbahagyom próbálkozzunk, mert ilyenkor hirtelen beindulnak a petesejtek és hamar teherbe esek. Mindegyik orvos mást mond, nem értem már :S
2013. nov. 4. 09:31
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát szomorú, de negatívat teszteltem, valószínű tényleg csak késik még a menzesz a gyógyszer abbahagyása miatt de nem adom fel, a jövőhónapban tuti sikerül :) Köszönöm a válaszokat.
2013. nov. 4. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!