Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek újra?

Mikor teszteljek újra?

Figyelt kérdés

Tegnap hajnalban nagyon halvány pozitív lett a tesztem. A mai tesztem szintén hajnalban (2.30 körül) totálisan negatív. Mindkét teszt 25-ös volt. 3. napja nem várom. van még egy tesztem itthon Clearblue contact, de nem tudom, hogy 10-es vagy 25-ös, mert sehova sincs ráírva.


Napok óta nagyon fáj a hasam, főleg alul bal oldalt. Tegnap vettem be magnéziumot, attól jobban éreztem magam.


2013. nov. 3. 07:58
 1/2 Ani25 ***** válasza:
Szerintem a clearblue az egyik legmegbizhatobb teszt! Ha mar 3 napja kesik szeruntem akkor ki kell mutatnia!!
2013. nov. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nem volt olyan koncentrált a vizelet a második tesztnél, vagyis a tesztet megelőzően voltál pisilni, míg az első teszt előtt nem, akkor azért is lehetett negatív a második.

Nekem pl. mikor terhes voltam, két napot teszteltem, az első tesztet délután csináltam, ami erős pozitív volt, másnap az ismétlés reggeli pisiből volt, az pedig halvány pozitív. A tesztek egyformák voltak. Viszont a reggeli előtt éjjel valamikor voltam pisilni, a délutáni teszt előtt meg órák óta nem pisiltem, mivel nem voltam otthon.

Szóval nyugodtan megcsinálhatsz egy tesztet, csak arra figyelj, hogy koncentráltabb pisiből legyen. És inkább holnap csináld.

2013. nov. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!