Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mikor teszteljek,...

Szerintetek mikor teszteljek, hogy biztosat mutasson?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet nem egyszerű.Van egy 11 hónapos lányunk,még szopizik,mellette szedem a fog.gátlót AZALIAT,és mióta születem még nem jött meg a vérzésem sem.

De nov.5.-én a férjem nem vette ki időben.Kicsit belém ment.Ezek mellett szerintetek lehetséges a teherbeesés?

Mikor lenne érdemes tesztelnem?Nem terveztünk még kistesót...


2013. nov. 14. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Mensid nincs, szoptatsz és rendesen szeded a foggátlót, akkor hogy eshetnél teherbe ?? Ha mindenképp feleslegesen akarsz tesztelni akkor 20-a után tesztelhetsz.
2013. nov. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

11 hónapja nem vérzel? Ez nagyon hosszú idő.

Vérzés hiányában (így peteérés hiányában), pláne fog.g. mellett nem hiszem, hogy teherbe esnél.

2013. nov. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom,ahogy te,hogy esélytelen.

De annyit olvasom itt,hogy tabletta,meg szoptatás mellett is teherbe estek.Ezért kérdezem.

Azért köszi a válaszodat!

2013. nov. 14. 13:31
 4/5 anonim ***** válasza:
#1 a szoptatás hogy jön ide? Önmagában a szoptatás nem jelent semmilyen védelmet a terhesség ellen.
2013. nov. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem hosszú idő a 11 hónap.Hisz még szoptatok.Szoptatás alatt normális,hogy nincs vérzés.Van akinek még évekig nincs vérzése,mert szoptat.

Ezzel nincs problémám.

2013. nov. 14. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!