Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátok adni jó tippeket?

Tudnátok adni jó tippeket?

Figyelt kérdés
kislányt szeretnénk és azt olvastam hogy érdemes ovuláció előtt 3 nappal szeretkezni amiről lemaradtunk mert pont most van. Olvastam olyat is hogy közösülés előtt ecetes vízzel történő hüvelyi öblítés de ez az ötlet nem igazán tetszik. Mit érdemes kipróbálni?
2013. nov. 13. 22:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is kislányt szerettem volna másodiknak és mindennek utánanéztem! Ne röhögj ki felsorolom miknek:

1. Dr.Czeizel tanácsa az ovu előtti napokra vonatkozólag! és az ecetes hüvely öblítésnek is bár ezt nem csináltam.. ezt túl durvának éreztem!

2. a Különféle ásványi anyagok mennyisége a szervezetben befolyásolhatja.. egér-kísérletek alapján ! szóval ha sok mandulát, mogyorót és dióféléket eszel állítólag az is segítíti . illetve nézz utána mert elfelejtettem hogy a magnézium többlettel van e összefüggés, vagy a kálciummal...de erre tényleg van valami tudományos marhaság..

3. Kínai naptár :) a családunkban visszamenőlegesen mindenkinek egyezik :) persze ez véletlen tudom, de meglepődtem hogy 27 esetből 27 ben egyezett!!! dédiikig visszamenőleg


Nekem szerencsém volt kislány lett ahogy szerettem volna... de szerintem az ovu előtti együtt létnek köszönhetően.

2013. nov. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!