Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2éves a fiam, tudnátok tippeke...

2éves a fiam, tudnátok tippeket adni, hogy fárasszam le?

Figyelt kérdés
Játszótér az kevés délután, van valami tippetek még, vagy ötlet? Tele van energiával. :)

2013. júl. 4. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Pancsolás, a víz eléggé bágyasztja a felnőtteket is.
2013. júl. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem lányom van, de:

- délelőtt is megyünk kicsit sétálni, játszótérre. Persze csak ha nem vagyok nagyon elúszva főzéssel, takarítással

- ebéd után max 2 évet hagyom aludni

- amikor a férjem hazaér, ő is leviszi játszani

- este nagyot pancsizunk, az is kiveszi belőle az eneegiát

2013. júl. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kismotorozzátok át a környéket, utána egy medence a kis barátokkal, És keltsd fel időben, hogy ne aludjon sokáig. Én legkésőbb 3 kor keltem a két évesemet.
2013. júl. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kerria ***** válasza:

Nekem is a víz ugrott be. Délelőtt is lehet, meg délután is.


Ha kertes házba laktok csak tedd ki, és elszaladgál majd a vízben, a vízhez... 19 hónaposom, ha nem fürdik, akkor kifelé hordja a vizet a pancsolójából.

Ha nem kertes, akkor meg erkély, vagy csempézett részre kis medence, kád, és abban is jól ellesz.


Ha van korabeli gyerkőc, akkor szervezzetek mindennapos programot, 2 gyerek nagyon jól lefárassza egymást. Neked csak figyelni kell, és ők jól ellesznek.

2013. júl. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
leszoktam vinni naponta 2szer lakásban élünk, esti pancsolás semmit se mér, csak felélénkül tőle... Kismotorozunk de néha az is kevésnek bizonyul... :(
2013. júl. 4. 16:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Pancsizni a kádban nap közben is lehet, lányom fél órákat elvan benne. Az sem mindegy, hogy kint mit csináltok. Homokozóban ülve nem fárad el. Mászóka, csúszda, foci, futkározás, kismotor,
2013. júl. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!