Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1,5 éves kislányomnak most...

1,5 éves kislányomnak most lesz szeptemberben a névnapja! Tudnátok hasznos ajándék tippeket adni, ami majd a hidegebb napokban is jó szolgálatot fog tenni? Nektek mi vált be?

Figyelt kérdés
18 hónapos lesz pár nap múlva, valami hosszabb távú dolgot/dolgotokat szeretnék... Több dolog is jöhet, ill. árban sincs kikötés! köszönöm!
2013. aug. 21. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Diavetito :) most ez az uj szerzemenyunk (most kapta a kislanyom nevnapjara).

Mindig bovitheto uj mesekkel es kreativkodashoz is jol johet :)

Kis fantaziaval sokaig lekoti a gyerekeket :)

2013. aug. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez nagyon jó ötlet! Köszi! Szerintem be is szerzem, nemsokára! :)


Azért várok még!

2013. aug. 21. 22:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ez attól függ, mi érdekli.

Szobába pl. remek egy ilyesmi:

[link]

2013. aug. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igaz ez nem konkret ajandek, de telen jo moka lehet.

Ikeaban vettunk papirt ami fel van tekerve es jo sok van egy tekercsen.leguritottam egy konyha hossznyit es par szatyorra nyomtam ki festeket.belelepdeltunk es osszejarkaltuk a papirt.kislanyom sikitott a nevetestol, mert annyira elvezte.

Amivel meg iszonyu jol elvan/volt amikor so-liszt gyurmat csinaltunk.igaz meg formakat nem tudott kesziteni , de elvezte a gyurkalast.radiatoron kuszaradt es masnap befestettuk.igy 2 napig programot adott.kesobb tesztabol fuzhettek lancot karkotot, de ezt talan csak 2 evesen elvezte igazan.

2013. aug. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!