Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamim, tudnatok nekem...

Kismamim, tudnatok nekem tippeket adni hanyas csillapitasra?

Figyelt kérdés
Meg csak 6 hetes vagyok es par napja kezdett erosodni a hanyinger mellett a hanyas is, olyannyira hogy ma meg csak 6x hanytam :( csak fekudni tudok es nagyon kimerultnek is erzem magam, miutan semmit nem tudok rnni, inni. Adnatok tanacsot, hogy mivel lehet csokkenteni?
2013. szept. 14. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
én azt olvastam a neten, hogy a gyömbér segít. tapasztalatot nem tudok mondani mert nekem nem volt ilyen problémám. próbálkozz lereszelt gyömbérből készült teáva, de vigyázz nem szabad sok gyömbért rakni bele, mert akkor csípni fog.
2013. szept. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is nagyon rosszul voltam amikor a lányommal voltam terhes.

Nekem semmi nem segített csak a kóla HT keksszel.Kb 1 deci kólát ittam 3-4 keksszel.Bűntudatom is volt..mert ugye a kóla káros.Megemlítettem a védőnők, hogy mit csinálok, erre csak annyit felelt, hogy kis mértékben orvosság, mert eredetileg a kólát gyomor panaszokra találták fel, és el sem hiszem mennyien csinálják ezt.Egyébként gyomorrontásnál is nagyon jó..ezt is tapasztaltam

A lányom már 2,5 éves..1 kezemen megtudom számolni hányszor volt beteg.semmi baja nem lett magyarul.

2013. szept. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kola, limonade, keksz, ha nagyon gaz akkor b6. :)
2013. szept. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Citromos ice tea probáld meg nekem csak az segített.
2013. szept. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én reggel mindig ettem legalább egy fél kiflit,csak úgy magában,ez volt az csak ami nem jött vissza.Nekem a keksz,tea nem váltak be.Inkább tej hidegen...és volt hogy egész nap csak kiflit tudtam enni,vagy volt hogy csak almát,narancsot,de ezeket sem egyszerre,csak falatonként.Ja és a hársfa tea nagyon jó!!!
2013. szept. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sima b6 vitamin , nekem az volt csak jó, meg hideg víz lassan kortyolva
2013. szept. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!