Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensim közeledik, vagy lehet...

Mensim közeledik, vagy lehet baba is még?

Figyelt kérdés

28-31 naposak a ciklusaim. Tegnap óta ha már egy picit is eszem, fel vagyok puffadva. A melleimet is kezdem már érezni, és bimbóm körül nagyon viszket, olyan szúró érzés. Elég sokat járok pisilni is, és van hogy miután pisiltem, lefekszem az ágyra és rögtön megint ugy érzem hogy mindjárt bepisilek, de viszont nem tudok.(nem vagyok felvázva) néha a hasam alja ugy fáj mintha megakarna jönni. Holott sosem szokott fájni, sőt megse érzem testileg hogy mensizek.

A reggeli hőm 37,1.Már egy hete. A ciklus.hu péntekre jelölte be és akkora várható a mensi. Köszi a válaszokat.


2009. nov. 17. 19:19
 1/10 A kérdező kommentje:
azt kifelejtettem hogy kb 1-1,5 hete barna folyásom volt két napig.
2009. nov. 17. 19:26
 2/10 anonim ***** válasza:

A halvány csík is csík!Gratulálok!

Reggeli elsőből tesztelj,és meglátod erősödni fog a 2. csíkod is!

A hasamalját én is érzem,de nekem 14-ik dpo-nál --lett a tesztem:(

2009. nov. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De én még nem is teszteltem :-)

Véletlen nem férre irtad? De jó lenne én is ilyen választ kapnék:-)

2009. nov. 17. 19:57
 4/10 anonim ***** válasza:

Bocsi elírtam.

Addíg amíg ne jön meg,addig van remény:)Nagyon drukkolok neked!--és magamnak is.

És mégegyszer bocsi,hogy elírtam,de lehet,hogy ez is valami jel arra hogy baba van a pocidban:)))

2009. nov. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem történt semmi:) jaj nagyon remélem. Holnap kell megjönnie...
2009. nov. 19. 15:23
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia! Mivel szépen magasan van a hőd,nem úgy néz ki,mintha holnap meg akarna jönni neked...bár van olyan aki mensi alatt is magas hővel büszkélkedhet:S

Szerintem is holnap reggel első pisiből tesztelhetsz!

2009. nov. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja ez annyira biztató, és olyan jólesik ilyen válaszokat olvasni. Mensi napon a hő leszokott menni? Tehát ha közeledik mint most nekem, akkor le kéne most esnie?
2009. nov. 19. 17:15
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem holnap tesztelj, nekem a nemvárt napján reggeliből és délutániból is kimutatta a terhességet. azok alapján amiket írtál, esélyes lehetsz :-)
2009. nov. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Az este fájt a mellem enyhén, és a hasamalja is egy picit. Reggel meg mértem a hőm, 37,3. Viszont mensim sehol. Holnap reggel tesztelek, lehet hogy csak késik...:S

Nem élem bele magam nagyon. Reggel megtudjuk. :)

2009. nov. 20. 10:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Hajrá :)
2009. nov. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!