Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » E-vitamintól késhet?

E-vitamintól késhet?

Figyelt kérdés

35. napon vagyok, előző ciklusomban a 36-on jött meg. Nagyon szeretném, ha most nem jönne meg... A tesztem még tegnap reggel negatív volt.

3 hete vagy 2 kb, napi 400 mg E-vitamint szedek, de ciklus elejétől szedtem 200 mg-ot.

Vasárnap hajnalban volt nagyon kevés rózsaszínű folyásom, meg ma reggeltől van egy kevés. Nagyon nem szeretném, ha mensi lenne...

A sok vitamin megvastagíthatta a nyálkahártyám, ami most nehezebben válik majd le? És ha mégis megjönne mire számítsak? Görcsös lesz és sok? Ezt hallottam...

Ti, akik hasonlóan szedtetek ilyen és ennyi vitamint mit tapasztaltatok? Mik voltak az előjelei a mensinek?


2013. nov. 6. 08:53
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Ma vagyok 36. napon, reggelre meg is jött, tehát nem késett lényegében nekem sem.

Aki babát szeretne annak nagyon drukkolok, remélem nem jön meg! :)

Nekünk ebben a hónapban sajnos nem sikerült, de majd most... ;)

Amit érdekességképpen le tudok írni: nekem világ életemben barnázással szokott jönni és hatalmas görcsökkel, rosszulléttel. Ma azt sem éreztem, h megjön.

Igaz, hogy ciklus közepétől egyfolytában fájt a derekam és szurkált a hasam itt-ott... Nem tudom, hogy ez a ciklus mitől volt más, de eddig nagyon más.

Mindenkinek sok sikert a "projekthez"! :)

2013. nov. 7. 06:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!