Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek? Negyvenedik...

Szerintetek? Negyvenedik ciklusnap? Menzi sehol. Mitől késhet még?

Figyelt kérdés
Tesztelni nem merek. Alhasi szúrka folyamatos.
2013. szept. 26. 06:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Pedig ennyi késés után első,hogy ki kell zárni a terhességet.Ha a teszt negatív és eddig rendszeres volt a ciklusod,akkor érdemes felkeresni egy orvost,de előbb tesztelj!!!
2013. szept. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miért nem mersz tesztelni? Ezt nem értem.
2013. szept. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

"Tesztelni nem merek"


Ezzel csak homokba dugod a fejed. Gondolod, ha nem tesztelsz, akkor terhes sem lehetsz?

Egyébként késhet fertőzéstől, stressztől, de a legvalószínűbb a terhesség.

2013. szept. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ok. Tehát inkább arra alapozol, amit egy tucat vadidegen ír anélkül, hogy legalább látna téged, mint egy terhességi tesztre, ami objektíven mutatja az igazságot. Végülis... logikus.
2013. szept. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azért nem merek,mert volt már 43 napos is,és nagyon csúnyán jött meg akkor. Babát tervezünk. Félek a csalódástól. Amúgy az lenne a legjobb,ha pozitív lenne a teszt. Van itthon vagy 10db tesztem.
2013. szept. 26. 09:21
 6/13 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de felteszed a kérdést, hogy mitől késhet, és 50%, hogy terhes vagy, de nem csinálsz tesztet...

Elhiszem, hogy félsz a csalódástól, de szerintem tök mindegy, hogy egy negatív teszttől csalódsz, vagy a vérzés megindulásától.

2013. szept. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Jól van na. Igaz. Megcsinálom. Ma már nem. De sztem holnap v a hétvégén mindenképp.
2013. szept. 26. 09:58
 8/13 anonim ***** válasza:
Drukkolunk!!
2013. szept. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mindenképp tesztelj!

Nekem volt, hogy 52 napra jött meg,a tesztem negatív volt, elmentem dokihoz de sajnos baba nem volt.Rá két napra megjött. Szóval valószínűleg stressz, vagy nem tudom.

De a teszt az első!

Megy a drukk!!!!!

2013. szept. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
?
2013. szept. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!