Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor mi lehet, miért...

Most akkor mi lehet, miért késhet a mensim?

Figyelt kérdés

Sose szokott késni, de most 6 napja késik. Már kb. 3 éve nem sikerül a baba, még nem voltam terhes, de örülnék már neki.

A görbém nem túl szép, lehet még ovulációm se volt most...nemtudom, ilyen a görbém: [link]


Egyik nap együttlét után begörcsöltem, ezt még hozzátenném, ez 3-4 napja történt. De amúgy semmit nem érzek, talán kicsit feszül az alhasam.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. okt. 12. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:
A görbéd valóban elég fura, de szerintem csinálj tesztet. Ha mégis sikerült teherbeesned, már kimutatja. Drukkolok!
2013. okt. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem túl szép a görbéd :(

Szerintem sem volt ovud. :(


Orvosnál jártál már? Lehet hogy valami aprócska kis hormonális probléma, amit pikk-pakk lehet orvosolni :)

2013. okt. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

még mindig semmi

ilyen még nem volt.

ha holnap se jön meg, akkor veszek egy tesztet és holnapután azaz kedden megcsinálom.

nem értem most mi van.

2013. okt. 13. 13:32
 4/4 A kérdező kommentje:

Szerintem még az is lehet, hogy később volt ovulációm, mert most van 6. napja fent a hőm. És lehet ezért csúszik a mensim is. Bár még ilyen sose volt, hogy így kitolódott, mindig pontosan jött, most meg már 8 napja késik.

De én amúgy erre tippelek hogy ezért késhet, mert később volt most ovulációm, mert most már 6. napja a hőm fent van.

Ám azért egy tesztet veszek és holnap reggel megcsinálom mindenesetre, úgyis nagyon régen csináltam már.

De szerintem tuti a késői ovuláció miatt csúszik a mensi is.

2013. okt. 14. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!