Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért késhet a mensim? Valaki...

Miért késhet a mensim? Valaki volt így? Terhesség?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem jött meg a mensim. Utolsó mensim 04.06.-án volt. Csütörtökön voltam dokinál. Lényegeset nem látott az UH-n. Nyálkahártyám 8mm. Holnap megyek laborba. Cisztáim sincsenek. Szerintetek? Ja a hasam néha görcsöl mintha meg akarna jönni de semmi plusz bővebb vizes folyásom van. Valaki volt még így?

2013. máj. 28. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
500 ft a teszt márt nem csinálsz egyet???
2013. máj. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert holnap megyek laborba és akkor talán ki is derül hogy mi van. De addig érdekelne hogy más járt e így és lett e belőle baba! :)
2013. máj. 28. 21:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Én biztos nem bírnám ki!!!De megy ám a drukk:)
2013. máj. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Majd azért írd meg mi lett végül! :)
2013. máj. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát én hasonlóan voltam.. januárban még megvolt aztán februárban a szokásoshoz képest kevés és márciusban már semmi vagy 10 neatív tesztem lett labor negatív volt UH is...aztán elküldtek endokrinológushoz és kiderült hogy a pajzsmirigyemmel van a gond, és nem volt megfelelő a hormonok mennyisége a szervezetemben. elkezdtem szedni gyógyszer és április már sikeres hónap lett ...
2013. máj. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!