Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitöl késhet a menstruácio ha...

Mitöl késhet a menstruácio ha a terhesség kivan zárva?

Figyelt kérdés
Ciklus.hu szerint 26kán kellett volna megjönnie,Szerintem 22kén de nemjött,csináltam 2 tesztet negativ lett,a másodikat tegnnap elött,orvosom meg szabizik mire visszajön én megyek kirándulni,annyira aggodok nehogy valami bajom legyen.Semmi tünetem nincs terhességre.De akkor miért nem jön meg?Valaki volt már igy?
2011. aug. 3. 07:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ciszta, vagy hormonális dolog. Még szerintem a terhesség sem kizárt. Én a helyedben nyaralás előtt elmennék egy másik orvoshoz.
2011. aug. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
még lehet hétvége felé csinálok tesztet aztán felkeresek valami orvost,köszi a választ :D
2011. aug. 3. 07:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Volt akinek csak mensi késés után egy héttel lett halvány pozitív tesztje. A ciszta pedig fáj :( elég rendesen .saját és más tapasztalataiból tudom.Erősen feszül valamelyik vagy mindkét petefészked. Pár nap múlva tesztelj újra ha akkor is negatív menj dokihoz.
2011. aug. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Idegi alapon és késhet a menzeszed!
2011. aug. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet még baba. Tesztelj pár nap múlva. Volt akinek csak 6 hetesen mutatta ki a teszt. Akár egy késői peteérés miatt. Kirándulás előtt szerintem is menj el dokihoz.
2011. aug. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Stressz, fronthatás, ciszta, baba...
2011. aug. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem akkor késett 1 hetet, amikor a doki szerint nem volt abban a ciklusban peteérésem.
2011. aug. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!