Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » E-vitamintól késhet?

E-vitamintól késhet?

Figyelt kérdés

35. napon vagyok, előző ciklusomban a 36-on jött meg. Nagyon szeretném, ha most nem jönne meg... A tesztem még tegnap reggel negatív volt.

3 hete vagy 2 kb, napi 400 mg E-vitamint szedek, de ciklus elejétől szedtem 200 mg-ot.

Vasárnap hajnalban volt nagyon kevés rózsaszínű folyásom, meg ma reggeltől van egy kevés. Nagyon nem szeretném, ha mensi lenne...

A sok vitamin megvastagíthatta a nyálkahártyám, ami most nehezebben válik majd le? És ha mégis megjönne mire számítsak? Görcsös lesz és sok? Ezt hallottam...

Ti, akik hasonlóan szedtetek ilyen és ennyi vitamint mit tapasztaltatok? Mik voltak az előjelei a mensinek?


2013. nov. 6. 08:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
3hónapig szedtem E vitamint.Nekem hol 28napra hol 35 napra jött meg.A harmadik hónapban este teszteltem a 37dik-napon.Tiszta halvány pozitív lett.Aztán két nap múlva este teszteltem akkor már nagyon erős pozitív volt.Igaz nekem csak fehér folyasom volt.Azt hittem megfog jönni mert nagyon gorcsoltem is.Szoritok :)
2013. nov. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Jajj, köszi, hogy írtál! :) Nagyon felvillanyoztál a hírrel! :)

Arra emlékszel esetleg, hogy mennyit szedtél pontosan? Nem szedek túl sokat esetleg? :S És előbb neked sem jött ki a 2. csíkocska, mint 37. nap, vagy nem is nagyon teszteltél addig?

2013. nov. 6. 09:34
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is 400 sat szedtem.Ó én 3évig teszteltem mint őrült :) aztán már csak megvartam hogy késsen és csak utánna teszteltem.De az első tesztem tényleg nagyon halvány volt.Párom szerint az negatív volt. :)
2013. nov. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én januárban kezdtem az E-vitamin kúrát, márciusban megszakítás mellett lettem terhes. Aztán folytattam az E-vitamin szedését és a második baba az első próbálkozásra összejött. Az első előtt egy évig védekeztünk megszakítással, nem lettem terhes, de nem is szedtem E-vitamint :) Az is lehet, hogy terhes vagy és ezért késik ;) Tesztelj és kiderül! :)
2013. nov. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Értem. :) Akkor egyértelműen nálatok segített a vitamin. Remélem nálunk is. Augusztusban volt egy missed ab-om, nagyon jó lenne már a baba. Azért is kezdtem elszedni, mert féltem, hogy vékony lesz a nyálkahártyám a küret miatt.

Amikor terhes lettem azzal a babával, akkor a 35. napon lett csak pozitív, ami ma van. Ha reggelig sem jön meg akkor lehet reggel tesztelek... De olyan rossz nem látni, h pozitív... :( Persze ki sem bírom tesztelés nélkül.

Akkor még Ti is úgy vélitek, hogy van remény és nem árthattam a vitaminnal?

Kedves első válaszoló! 3 évet vártatok a babára? Nagyon örülök, hogy végül összejött! Megérdemlitek Őt, nehéz lehetett...

Szorítsatok kérlek! :) Nagyon bízom és hiszek a sikerben. :)

2013. nov. 6. 09:53
 6/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Igen 3évig,aztán a párommal együtt neki láttunk E vitamint szedni.Szoritok neked,reggel megnézem hogy teszteltel e :) köszi :)
2013. nov. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

De jó... :) Ez klassz! És mindezt tényleg az E-vitamintól? Hmmm... Érdemes lehet szedni. :)

Meg fogom írni, ha tesztelek. Nem tudom mikor lenne jó... De fogok írni mindenképpen! :)

2013. nov. 6. 15:17
 8/11 A kérdező kommentje:
Amúgy Ti saját szakállatokra szedtétek be a vitamint, vagy az orvosotok tanácsára? Mert én csak saját magam akcióztam... :S
2013. nov. 6. 15:37
 9/11 anonim válasza:

Szia! Én kb 1 hónapja szedem 200 mg e vitamint szerintem nekem késett tőle a mensim egy pár napot de az biztos hogy egy kicsit más volt nem volt olyan sok mint szokott lenni és utolsó 2 nap csak nagyonkeves rózsaszìn volt. 17-18 körűl nem vàrom remelem végre sikerül ( 11. próbálkozòs hónap)

Üdv: A

2013. nov. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 3. hónapja szedem, 100mg-osat, magamtól kezdtem szedni, ezen kívül folsavat szedek. Nekem nem késett tőle. Most is már pár napja nagyon görcsöl a hasam, mindig azt hiszem, hogy megjön. Hétvégére nem várom, de szerintem megjön hamarabb, annyira fáj a hasam. :(
2013. nov. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!