Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok, vagy valami...

Terhes vagyok, vagy valami más bajom van?

Figyelt kérdés
tegnap megjött a mensim 3 nap késéssel.nem sok van,és elég híg meg darabos is.a mensi görcsöket is érzem.de nem erősen.viszont két napja hányingerem van,nem tudom meginni a kávét,hánynom kell még a szagától is.a cigivel ugyan ez a helyzet.többször megszédülök.érzékenyebb vagyok minden szagra.a mellbimbóm is sötétebb,de nem fáj.hallottam már olyat hogy valaki mensizett és terhes volt.de az lehetséges hogy a mensis görcsöket is érezni ebben az esetben?
2008. júl. 7. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet baba van a dolgban,ha már hányingered van akkor egy teszt jó eséllyel kimutatja a terhességet!A görcsöket viszont nem értem túl korai lenne !!Első dolgod legyen egy teszt!Ha poztiv ha negatív akkor is irány a doki!

Annak örülük hogy a cigit nem kívánod!:)

2008. júl. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz!

Baba lehet belőle, legalábbis a tünetek szerint.

Görcsök lehetnek, nekem is van, amikor ciklusom szerint meg kellene jönnie.

23 hetes pocakos

2008. júl. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi!de jó lenne!!!csütörtökön veszek egy tesztet.csak akkor tudok,de legalább már jó eséllyel kimutathatja ha sikerült!szorítsatok nekem!!!!

ja!én is örülök hogy nem kívánom a cigit.régóta szeretnék leszokni.ha esetleg nem sikerült mégsem,már nem szándékozom rágyújtani többet!!!most menni fog!

2008. júl. 7. 21:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Na ennek nagyon örülök,hogy nem cigizel többet!Szorítok neked hogy pozitív legyen a teszt!:):)
2008. júl. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!