Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet így próbálko...

Szerintetek lehet így próbálkozni?

Figyelt kérdés
A történetem röviden. Párommal babát szeretnénk jövőre, ezért elmentem dokihoz, ott kiderült, hogy mindkét petefészkem tele van cisztákkal, így egyből rávágta a doki, hogy PCOS vagyok. És azonnali hatállyal abba kellet hagynom a fogamzásgátló szedését. Azt mondta, hogy kezdjünk el most probálkozni a párommal, mert nem lesz könnyű teherbeesnem. Ha netántán teherbe esnék nem lesz baja a babának attól, hogy 5 éven keresztül gyógyszert szedtem? 24 éves vagyok.
2013. okt. 28. 08:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz. Bízzátok a véletlenre, de csak ha ti is azt szeretnétek, ne csak a doki miatt.
2013. okt. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mi csak az esküvő miatt akartuk jövőre a picit, de nem jelentene gondod, ha most érkezne. Köszönöm a választ. :)
2013. okt. 28. 08:52
 3/15 anonim ***** válasza:
Hány naposak a ciklusaid? Én is PCOS-s vagyok, 4 évig szedtem fogamzásgátlót akkor mindig megjött rendesen, miután abbahagytam fél évig egyszer sem jött meg, ebben a hónapban jött meg először magától.
2013. okt. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Gyógyszer előtt olyan 45-50 napos ciklusaim voltak. Most hagytam abba a gyógyszert most megjött, de ez csak megvonásos vérzés. Kiváncsian várom a következőt. A doki szerint káosz lesz a szervezetemben. Ezért nem értem, hogy akkor nem baj, ha becsúszik egy babó?
2013. okt. 28. 10:06
 5/15 anonim ***** válasza:
Elég kevés az esélye, hogy egyből terhes leszel főleg, hogy megvonásos vérzésed van.
2013. okt. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
35 napos ciklusnál amúgy is kevés az esélye, hogy van peteérés, de ha terhes lennél a babának nem lesz semmi baja nyugodj meg :) előző voltam
2013. okt. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
vagyis ami 35 naposnál hosszabb ciklus annál ritkán van peteérés
2013. okt. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szerintetek mennyi idegig kell probálkozni hogy sikerüljön? Vagy egyáltalán sikerülhet természetesen?
2013. okt. 28. 10:18
 9/15 anonim ***** válasza:

Keress fel endokrinológus (hormonokkal foglalkozó) szakembert.

A PCO önmagában nem egy diagnózis.

Általában valamilyen hormoneltérés, legtöbbször inzulinrezisztencia következménye, hogy a tüsződ nem reped meg, hanem betokosodik és ezekből lesznek a policiszták.

Ha babát akartok, fordulj endokrinológushoz, ki fog vizsgálni, kezelni fog.

Ne járj úgy mint én, 2,5 évet szenvedtem a kicsiért, mert nem foglalkozott a nőgyógyász a gondjaimmal!

2013. okt. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mivel kezelhetők ezek a hormon problémák? Gyógyszerekkel? Miután jó kezekbe kerültél, mennyi ideig tartott teherbe esned?
2013. okt. 28. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!