Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti mikor kezdenétek el próbálk...

Ti mikor kezdenétek el próbálkozni a 3. babával? A 2. babám 4 hónapos és császárral lett. Mennyi időnek kell eltelnie a köv szülésig hogy ne legyen gond a heggel?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert nagyon nehezen esek teherbe(elsőnél 9 hónap után,2.-nál másfél év próbálkozás után) és kis korkülönbséget szeretnék.
2013. aug. 2. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, 1év ajánlott.

De ezt a dokid tudná megmondani, hogy hogy gyógyultál.

Egy év után volt akinek azt mondta az orvos, hogy rendes szülés is lehetséges.Persze ez majd ott kiderül :)

2013. aug. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét babám császáros volt. Köztük 20 hónap különbség van. Semmi bajom nem volt, még nem is feszült a végén sem ,pedig hatalmas pocakom volt. Kicsi vagyok és 4450 gramm lett a "pici". A szülésnél is rendben volt a heg, azért lett végül császár a második is, mert hatalmas volt.Mi is szeretnénk 3. babát, azt mondta a dokim, hogy 1 év mindenképpen legyen a 2 szülés között, de ideálisabb a 2-2,5 év. De ez biztos doki függő is. Szóval sz.tem amikor 1 éves lesz, akkor már mindenképpen próbálkozzatok, de ha a Te dokid is ezen az állásponton van, akkor lehet előbb is. :)
2013. aug. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem törvényszerű hoyg a 3. is nehezen fog sikerülni igy nem árt megvárni legalább az 1 évet, mert mi van ha most meg hamar sikerül, nehogy baj legyen ott a két nagy akinek szüksége van rád.
2013. aug. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1 évet mindenképpen jó, de jobb 2 évet várni akkor tuti már a hasfalad és a méhfal is bírja jobban. A has sem nyúlik annyira meg, ha vársz kicsit többet, jobban vissza tudnak állni az izmok.
2013. aug. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!