Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás, rosszullét,...

Beágyazódás, rosszullét, hőemelkedés?

Figyelt kérdés

Kb. 6 napja volt pé-m, tehát most kezdődik valószínűleg a beágyazódás...

Lehetséges, hogy attól van hányingerem és rossz közérzetem, ég a testem és most 37 a hőemelkedésem?

Félek és nyugtalanít, más bajom nincs, semmi. Mire gondolhatnék?

Félek kicsit, mert előző, első terhességem mised ab-bal zárult és akkor a beágyazódás környékén 38 fokos lázam volt, hánytam és ment a hasam is... Lehet összefüggés? Immunológiai problémára utalhat ez? Vagy nyugodjak meg?

Panadolt vegyek be este szerintetek, ha feljebb menne?


2013. okt. 23. 12:29
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Nekem előzőnél sem a köldökömnél szurkált, ott most sem. Viszont a petefészkeimben, néha a méhemben érzem. Nem tudom ez mit jelent, de remélem, hogy Őt jelenti.

Meg hőhullámaim is vannak... Nem tudom, ki kell várni, ennyi. :) Sajnos, ez türelemjáték is...

2013. okt. 24. 19:29
 12/17 anonim ***** válasza:

Így van, jól mondod, az!

Most azon izgulok, hogy holnap legyen egy kicsit erősebb és így tovább. Mivel menstruáció előtt mindig barnáztam, így most emiatt is idegeskedhetek. Mindenesetre elszaladtam az orvosomhoz (szerencsére pont ma rendelt) és írattam fel utrogestant. Remélem, nem fog kelleni.


Bármi újság van, írd meg, drukkolok Neked nagyon!

2013. okt. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Meg fogom írni. :) Nekem még a derekam az, ami nagyon fáj... Nem egyfolytában, de sokszor és eléggé, főleg, ha ülök.

Én is nagyon szorítok Neked! ;) Minden rendben lesz, ne izgulj. Ez már nagyon klassz eredmény.

Nekem előző terhességemről maradt itthon Duphaston, + esetén egyből el kell kezdenem szedni, azt mondta a doki.

Ártani nem fog, szóval ez legyen a legnagyobb baj. :)

Írok és várom a Te jelzéseidet is, nagyon!!! Veled vagyok.

2013. okt. 24. 21:27
 14/17 anonim ***** válasza:

Szia! Köszönöm a biztató szavakat. Mindjárt megyek a dm-be, és veszek digitális teszt. Holnap meglepem vele a kispapát. :D

Megkaptam a Utro receptet, de nem váltottam ki, szerinted rosszul tettem? Nem tudom, hogy használnom kell-e vagy sem. Ahhoz meg elég drága. Mondjuk egyáltalán nem okozna gondot, de minek raktározzam? Te mit tennél a helyeben? Biztonság kedvéért kiváltanád?

2013. okt. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Jaj képzeld, eszembe jutott, hogy az orvos azt mondta, hogy panaszmentesen is használnom kell az Utrot. Így gyorsan kiváltottam... Nem tudom, mi van velem, tiszta zizi lettem. :)
2013. okt. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Szerintem is nagyon jol tetted, hogy vegul kivaltottad... :) Ezt amolyan segitsegnek erzem. Ha kell segit, ha felesleges akkor sem art... ;)

En is teszteltem am. Nem birtam megallni. :) Persze negativ, de ez szinte torvenyszeru. Szoval nem tortem am le. :)

Ma voltam orvosnal, kaptam beutalokat a habitualis vetelesekkor szokasos vizsgalatokra. Remelem talonban maradhatnak orokre. :)

Veletek minden rendben lesz. A + a lenyeg, a teszten es a lelkunkben is. :)

2013. okt. 25. 21:06
 17/17 anonim ***** válasza:

Sajnálom! Ha bármi új fejlemény van, kérlek írd meg priviben! Nagyon- nagyon drukkolok Neked!!!! Vonzzuk be együtt Neked is a babát! Csak pozitívan! Kész tényekre gondolva: "Jövő hónapban megfogan az egészséges kisbabánk!", "Minden rendben fog menni!"



Nekünk bejött! :)

2013. okt. 26. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!