Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás, rosszullét,...

Beágyazódás, rosszullét, hőemelkedés?

Figyelt kérdés

Kb. 6 napja volt pé-m, tehát most kezdődik valószínűleg a beágyazódás...

Lehetséges, hogy attól van hányingerem és rossz közérzetem, ég a testem és most 37 a hőemelkedésem?

Félek és nyugtalanít, más bajom nincs, semmi. Mire gondolhatnék?

Félek kicsit, mert előző, első terhességem mised ab-bal zárult és akkor a beágyazódás környékén 38 fokos lázam volt, hánytam és ment a hasam is... Lehet összefüggés? Immunológiai problémára utalhat ez? Vagy nyugodjak meg?

Panadolt vegyek be este szerintetek, ha feljebb menne?


2013. okt. 23. 12:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Egeszsegugyi iskolakban azt tanitjak,hogy 38.5 tol vehetsz be lazcsillapitot,mert ha hamarabb veszel, a test ugymond ongyogyito uzemmodjat szunteted meg es visszaesel a lazas allapotba, rosszabb lesz. Szerintem huto borogatassal probalkozz, majd ha tenyleg felmegy akkor mindenkepp gyogyszer.
2013. okt. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Értem... Köszi.
2013. okt. 23. 15:04
 3/17 anonim ***** válasza:

Ne vegyél be gyógyszert, mivel 37 fokos hőmérséklet pont ideális peteérés után. Nekem is annyi volt reggel, ma vagyok a 9. dpo-n.


Sok sikert a babához!

2013. okt. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Rendben. Most is 37. Meg eg a testem... :) Koszi. Neked is minden jot a babához!
2013. okt. 23. 18:03
 5/17 anonim ***** válasza:

Köszönjük! :)

Hogy alakult a hőd?

2013. okt. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

37,8-9. Remelem ez jó jel. :) Neked mennyi?

Mikor szeretnél tesztelni? Én jövô hét péntek körül...

2013. okt. 24. 09:26
 7/17 A kérdező kommentje:
Jajj, természetesen nem 37, hanem 36,8-9. :/ :)
2013. okt. 24. 12:56
 8/17 anonim ***** válasza:

Már megijedtem! :)

Én ma hajnalban teszteltem (10. dpo-n), és nagyon halvány, de mégis egyértelmű 2. csíkot láttam. Nagyon-nagyon remélem, hogy holnap már erősebb lesz. :)

Ügyes vagy, hogy ilyen sokáig tudsz várni a teszteléssel. Megmutatnád a görbédet?

2013. okt. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

De jóóó! :) Ez nagyon szuper hír.

Nincs görbém, nem vezettem, csak a rossz közérzetem miatt mértem meg a hőmet. Így derült ki, hogy hogy állok ezzel a dologgal...

Én nem tudom napra pontosan mikor volt a pé-m, csak saccolom, de még csak a 7. nap körül lehetek max, a tesztelés nagyon korai lenne...

Te éreztél valamit?

2013. okt. 24. 18:59
 10/17 anonim ***** válasza:
Igen, azokat a bizonyos apró kis szurkákat a köldökömnél. Ami feltűnő volt még, hogy pár napja nem bírom ki reggel 6-ig pisilés nélkül. Napközben nem számottevő.
2013. okt. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!