Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhűr vizsgálatot (lombik...

Méhűr vizsgálatot (lombik céljából) csináltatott már valaki 4D-s ultrahanggal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Dévai intézetbe járunk,és már csak ez a vizsgálat hiányzik. + még beoltattam magam a Rubeola ellen is,mert nem volt elég magas az ellenanyagszintem,(még ennek az eredménye hiányzik)

A kérdésem az lenne,hogy vki csináltatott-e már így méhűr vizsgálatot? Mert nekünk ezt a lehetőséget is felajánlották.


Nagyon szépen köszönök minden választ!


2013. okt. 1. 10:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szia,énis a Dévaiba járok.Nekem is kellett ilyen vizsgálatot csináltatnom.
2013. okt. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Végre vkivel tudok erről beszélgetni,így is nehéz főleg ha még egy ilyen ismerősöm sincs,aki hasonló cipőben járna mint én!

Te 4D-s ultrahanggal csináltattad? Vagy méhűrfestéssel?

2013. okt. 1. 11:41
 3/19 A kérdező kommentje:
Te már túl vagy mindenen? :)
2013. okt. 1. 11:41
 4/19 anonim ***** válasza:
4d-el.Hát márciusban volt egy sikertelen lombikom.Most augusztusban hyperstimus lettem nem kaptam vissza embriot.Jövőhéten ha megjön akkor megyek Dévaihoz h visszakapjam ebben a ciklusban a fagyibabákat.Ti mikor kezdtek?
2013. okt. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Sajnálom,hogy nem sikerült, de a következő biztosan fog! :))

Hát be kellett oltatni magam Rubeola ellen ez jöv.hónapban lesz 2 hónapja,3 hónapot kell várni vele,hogy elkezdhessük a kezelést.Elvileg azt mondta a doki,h novemberben kezdünk.De ez még függ attól is mikor jön meg! Hát nagyon nagyon jó lenne,mert már több mint 2 éve próbálkozunk!Nálunk a férjemmel van a gond,nálam minden rendben van!Te milyen protokollt kaptál? Megvagy elégedve a klinikával ugye?:) Ja,és nem tudod,h a téli szünet az hogy működik náluk? Mert lehet,hogy belecsúszunk a decemberbe.


Bocsi a sok kérdésért!:)

2013. okt. 1. 12:02
 6/19 anonim ***** válasza:
Nálunk a férjemnek azoospermiája van és hereszövetből nyerik ki a spermiumot.
2013. okt. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én mindíg rövid protokollt kaptam.Én imádom a Dévait,nagyon meg vagyok velük elégedve.Én ugy tudom,hogy karácsony előtt bezárnak talán 20-a környékén.Bármi kérdésed van szívesen válaszolok.
2013. okt. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Te milyen protokollt kaptál? Rövidet vagy hosszút? Két babát kaptál vissza?
2013. okt. 1. 12:51
 9/19 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy,és nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)Sok sikert Nektek! :)
2013. okt. 1. 12:52
 10/19 A kérdező kommentje:
Még egy kérdésem lenne!
2013. okt. 1. 12:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!