Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikprogram a Szegedi Klinikán?

Lombikprogram a Szegedi Klinikán?

Figyelt kérdés

Tudnátok abban segíteni, hogy hogyan működik a lombik-program Szegeden? Muszály a Kaáli-ba menni, vagy a Klinika is csinálja? Teljesen kezdő vagyok ezen a téren.

Azt hallottam, hogy a Kaáli nem olcsó, csak magát a beavatkozást támogatja a tb, egyébként mindenért fizetni kell. Ti mennyit fizettetek a lombik-program alatt havonata? Már túlvagyok az első inszemen, várjuk az eredményt, de nem túl bizakodó vagyok. Valószínűleg lombik lesz belőle, ha meg bírjuk fizetni:-(



2013. szept. 12. 07:22
 1/6 anonim ***** válasza:

én ugyan nem vagyok szegedi, csak kaális, de hidd el, hogy sajnos mindegyik intézményben csak a lombik beavatkozást támogatja a tb, a gyógyszereket-injekciókat neked kell pluszban megvenni... (az uh-k egyébként itt is ingyenesek, meg a vizsgálatok és a leszívás-beültetés is)


A lombik beavatkozás maga tehát ingyenes, a stimu időtartama attól függ, hogy mennyire leszel stimulálható. Nekem 1 levél fogamzásgátló kellett, és az elsőnél 14, a másodiknál 12 napig szúrtam magam, volt, hogy egy nap 3 félét is, de én elég nehéz eset vagyok. Hát valahol 150e Ft-nál állt meg a vége, és ez ugye nem havonta, hanem egy hónap alatt...


Vannak fórumok, ahol megmaradt szurikat, gyógyszereket adnak el, ott olcsóbban meg lehet venni, így csökkennek a kiadások is. Ezek sem lejárt szavatosságúak, csak többnyire egybe vannak csomagolva, és nem biztos, hogy mindet elhasználják. Meg nem mindegyik gyógyszertárban ugyanannyiba kerülnek.

2013. szept. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy megosztottad velem a tapasztalataidat. Megkérdezhetem, hogy Te milyen fázisnál tartasz? Hanyadik lombik? Vagy már van eredménye?
2013. szept. 12. 09:37
 3/6 anonim ***** válasza:
a második sikerült végül, és most már a 31. hétben vagyok
2013. szept. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szívből gratulálok a Babához:-)
2013. szept. 12. 12:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia!Mi is szegedre járnk, de még csak nov 6-án lesz az első konzultáció.Ti hol jártok?
2013. szept. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mi Szegedre járun, most lesz a 2. inszeminációnk, holnaptól szúrom a Merionalt
2013. szept. 26. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!