Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek attól még lehet...

Szerintetek attól még lehet baba, hogy semmi tünetem nincs? Október 1-re nem várom, de semmit nem érzek. Nincs mindjárt megjön érzés, nem feszülnek a melleim. Tünet talán csak annyi, hogy össze vissza eszem és fáradt vagyok.

Figyelt kérdés
2013. szept. 29. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem feltetlenul kell h legyen tunet. :-). Majd ha kimarad a verzesed megtudod ugyis :-). Attol meg lehet baba h nem erzel semmit. Nem mindenki extra erzekeny mindenre :-)
2013. szept. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem jön meg akkor csinálj tesztet.

Teljesen fölösleges a tüneteket vizsgálni, mert valakinek nincs és terhes, valakinek van és terhes, valakinek nincs és nem is terhes, és valakinek van, de mégsem terhes.


Arról nem is beszélve, hogy ha valaki nagyon rágörcsöl, hogy terhes akar lenni, akkor lelki okai is lehetnek annak, ha esetleh késik a menzesz.

2013. szept. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%

Minden nap van ilyen kérdés, legalább 5db. Olvass vissza kicsit, nézd meg mire mit válaszoltak!


Lehetsz terhes, és nem is . Itt senki nem tudja neked megmondani.

Én is fáradt vagyok, és egész nap össze-vissza kajáltam, mégsem vagyok terhes.

2013. szept. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát kedves utolsó, nagyon köszönöm. Miért kell oltogatni a másikat? Normálisan nem lehet válaszolni? Eléggé befásult lehetsz, mit mondjak....
2013. szept. 30. 11:53
 5/5 anonim ***** válasza:
48%

De, lehet normálisan válaszolni, de vissza is lehet olvasni a GYK-n is.

Azért mert nem mézes mázos a válaszom nem vagyok befásult, te is nézhetnéd kicsit reálisabban a dolgokat. Mit vársz, hogy mondjuk itt kórusban, hogy Ó igen, biztos terhes vagy mert össze-vissza eszel? Teszt nélkül és orvos nélkül nincs az az ember aki itt neked látatlanban megmondja.

2013. szept. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!