Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez mire utal?...

Kisbaby44 kérdése:

Szerintetek ez mire utal? Baba? Vagy valami más? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok aki már volt terhes és ezt tapasztalta vagy hasonlót legyen szíves és írjon.

Babát tervezünk és amikor a párommal szexelünk nyomó érzést érzek a hüvelyemben mintha nyomná a húgyhólyagomat belűről és pisilni kellene.

Ezen kívül vannak olyan tüneteim , hogy a jobb mellem nagyon meg van duzzadva és az erek is jobban látszódnak , többet járok pisilni mint eddig és ami nem volt rám jellemző nem tudom visszatartani .. az alhasamban olyan mintha izomláz lenne és szúrást érzek mindenhol émelygés is előfordul éhesebb vagyok mostanában (ez korai lenne még tünetnek tudom) szombatra nem várom addig fölöslegesnek tartom a tesztet..

Ha érzett valaki ilyet vagy hasonlót kérem írjon előre is köszönöm!

Várom a válaszokat!



2013. jan. 30. 13:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Húha, drukkolunk egymásnak? :)
2013. jan. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Persze! Te is ezt tapasztalod? :)

Te mikor tesztelsz? És mikorra nem várod?? :)

2013. jan. 30. 13:39
 3/12 anonim ***** válasza:
Huha, hat szerintem nagyon ragorcsolsz erre a temara, lepten nyomon talalkozok a beirasaiddal. Foleg, hogy ahogy ertelmezem nem is regota probalkoztok. Egy kicsit probalj meg lazitani. Szeritem egyenlore az alapjan amit leirtal,felfazas lehet, vagy valami gyulladas, fertozes. Ez nem igazan terhessegi tunet, hogy szex kozben nyom a holyagod, es nehez tartani a pisit. Legalabbis ilyennel en meg nem talalkoztam. Ha nem jon meg, tesztelj, ennel tobbet senki se fog tudni mondani. Nekem pl semmi tunetem nem volt, es nincs most se, pedig mar 9 hetes vagyok. A mellem is csak a 7. hettol faj, de nem feszul, csak faj. Felesleges ido elott barmit bebeszelni, mert csalodas lehet a vege.
2013. jan. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát ha nem jön meg tesztelek! köszönöm , hogy írtál neked pedig jó babavárást! :)
2013. jan. 30. 14:31
 5/12 anonim ***** válasza:
1.vagyok, hát vasárnap az ominózus nap :)
2013. jan. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nekem szombat! :)

Neked vannak tüneteid? tesztelsz vagy vársz a nem vártig? :)lassan tudok írni mert tegnap regisztráltam ide és még csak 5 percenként enged írni! írd már le te miket érzel.. :)

2013. jan. 30. 14:44
 7/12 anonim válasza:
Szia!!én nagyon drukkolok neked :) most én is "várakozó pozícióban" vagyok!! majd írd meg,hogy mi lett a teszt eredménye!! Drukkolok :)
2013. jan. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Okés majd mindenképpen megírom! De te is írj ha van valami! én is drukkolok :)
2013. jan. 31. 22:41
 9/12 anonim válasza:
Szia!!ma teszteltem,de sajnos negatív lett :(...bár kicsit kédelkedem a teszt minőségében mert a control vonal is alig látszott...ha nem vagyok terhes,akkor még idegesebb vagyok,hogy mi lehet velem...fáj a mellem,mindennap fejfájás,émelygés,szédülés,többet pisilek,étvágyom hol nagyon nagy,hol semmi...viszont tegnap este nagyon nagy fájdalmaim voltak,úgy fajt a hasam lent baloldalt,mintha szúrkáltak volna,szinte ordítani tudtam volna...ilyen még nem volt.vettem egy meleg fürdőt,lepihentem és jobb lett...nagyon örülnék ha baba lenne,de nem látok esélyt,de a remény hal meg utoljára...majd egy-két hét múlva újra tesztelek...esetleg van vmi tanácsod??
2013. febr. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mikor kell , hogy ne jöjjön meg?????
2013. febr. 1. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!