Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom valahogy ellenőrizni...

Tudom valahogy ellenőrizni (orvosi közreműködés nélkül) , hogy egyáltalán van-e peteérésem?

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2008. júl. 4. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
2008. júl. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

teljesen pontosan nem


de elkezdheted mérni a hödet minden reggel felkeléskor (mindegy mikor ébredsz csak nyugalomba legyél elötte pár órát)

ha lehet szájban vagy hüvelyben mérd. de mindig ugyan ott. ezt írd fel elvileg normális esetben 36-36,5 között van a hödés mikor a pete kiszabadul akkor megemelkedik 36,5-37,3 közé ez marad a mensiig ez a hö. (ha terhes vagy tovább)

aztán lehet kapni ovulációs tesztet ami a pete kiszabadulása (tüszörepedés) elött pár nappal jelzi a hogy készül a tested.´(de attol még lehet hogy a pete nem szabadul ki)

aztán a fehérfolyás kb 1 héttel a peteérés elött nagyon sok és pont a peteéréskor meg szinte semmi. (igaz a tested probálkozhat még ha nem is lezs érett petéd)

ezek a jelei de nem feltétlen hogy biztos hogy van ettöl.

2008. júl. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen több mód is van rá. Az első válaszban megadott link nagyon jó!!!! Mindent leír pontosan.

Hőmérésnél én úgy tudom azért törekedni kell rá, hogy lehetőleg egy időben mérd.

A nyálka figyelése is elég jó, nálam pontosabb, mint a méregetés. Peteérés előtt pár nappal megnő a mennyisége. Előtte szinte alig van, majd több lesz és a peteéréskor krémes vagy tojásfehérjeszerű lesz, jól nyújtható. Ha megvolt a peteérés megint lecsökken a mennyiség, és nem nyúlik. Terhesség esetén általában mensi előtt is krémes marad, ha nem sikerült akkor általában mensi előtt pár nappal előbb krémes lesz, majd pedig vizes. De ahogy már írtam is mindezt sokkal pontosabban olvashatod azon a linken.

2008. júl. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!