Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a velemenyetek az Elevitrol...

Mi a velemenyetek az Elevitrol terhesseg elott?

Figyelt kérdés
Parommal mar 9 honapja probalkozunk sikertelenul, szerintetek ha neki fognek elevitet szedni segitene a babasodashoz.
2013. szept. 19. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, mert ha valami probléma van, azon a vitamin nem segít, DE nekem azt mondta a doki, hogy ha már tervezzük a babát, már szedjem a terhesvitamint, mert az első pár hétben a legfontosabb, amikor még nem is tudom, hogy terhes vagyok. Ártani nem ártasz vele, azt biztos, de nem ez lesz a megoldás. Ha véletlenül mégis besikerül a vitamintól, akkor vitamin nélkül is összejött volna.
2013. szept. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Jégtánc ***** válasza:
Nem az Elevit fog hozzásegíteni a teherbe eséshez.Ha azt gondoljátok hogy valami gond van akkor menjetek el orvoshoz mindketten.Ha meg nem,akkor meg kitartás és ne görcsőljetek nagyon a témára.
2013. szept. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok oda a terhes vitaminokért, és terhesen nem is szedtem a vason és a folsavon kívül mást, így is nagyra nőt a babám és makk egészségesek vagyunk. Féltem, hogy a terhes vitaminnak esetleg lesz valami hatása a babaára, olyan sok rosszat is hallani. Viszont teherbe esésem előtt beszedtem egy doboz Elevitet, volt egy vetélésem, de 2 hónap múlva jött is a következő baba. Amikor szedtem az Elevitet fittebbnek éreztem magam, szóval nem ártott. De terhesen semmi képen nem szedném, de előtte egy dobozzal érdemes feltuningolni a szervezetet. (Sokan szorulásra, hányingerre panaszkodnak az Elevit szedése közben, mások a Gravidára panaszkodnak, megint mások egyéb terhes vitaminra, ki kell tapasztalni neked melyik vitamin optimális.)
2013. szept. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a dokim erre azt mondta anno egy páciensének, hogy ha valakinek annyira vitaminhiányos a szervezete,hogy azért nem jön a baba, akkor az már jócskán megnyilvánulna másban is!
2013. szept. 20. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!