Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elevitrol mi a velemenyetek?...

Elevitrol mi a velemenyetek? Mit szedjek ha babat szeretnek vallalni?

Figyelt kérdés

2012. szept. 25. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Folsavat javasolják, próbálkozás előtt 2-3 hónappal elkezdeni. Plusz én Gravidát, meg omega 3 at szedek.
2012. szept. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem Gravidát mondták.
2012. szept. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elevitet szedek,semmi problémám vele
2012. szept. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Moncsycsy ***** válasza:
Gravida. nekem elment a babám az elevittől. most gravidát szedem. 38hkm
2012. szept. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
utolso válaszolotol kérdezném,az Elevittől ment el a babád?ezt igy kimondta valaki neked?mert elég hihetetlen hogy egy magzatvédő vitamin vetélést okozzon
2012. szept. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Moncsycsy ***** válasza:
az orvos szerint közre játszott. mig az elevitet szedtem továbbra is nem sikerült összehozni. erre mondta az orvos hogy váltsak és egyből sikerült is. többektől halottam már ugyanezt.
2012. szept. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nekem a nővérem szedte az elevitet, veszélyeztetett terhes lett... kórházba kerül, de abba hagyta a szedését és rendbe jött, az unokaöcsém is egészséges, én a sima mezei vitaminokat javaslom, B1, B12, C-vitamin nagy dózisban, kálcium, magnézium, vas ilyenek. am is a terhes vitaminok tele vannak olyan cuccokkal amik "felfújják" a babát fölösleges gyorsítani a természetet! és persze táplálkozz egészségesen és vegyesen:)
2012. szept. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én férfi vagyok, és ha az én feleségem szedni akar bármi ilyen szennyet, biztos hogy nem fogom engedni. Több ezer éve születnek egészséges gyerekek ilyen felesleges, mocsok dolgok nélkül. A mai kor bolondsága. Nem baj... veletek is csak jól jár valaki...
2012. szept. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előző hozzászólóval,ha valaki normálisan táplálkozik nincs szükség ezekre a plusz vitaminbombánkra.

Ahány ismerősöm szedte ott a lány többet szedett fel és a gyerek mérete is nagyobb volt.

Én is sok halat,zöldséget,gyümölcsöt ettem és csak folsavat szedtem 3 hónappal előtte és a dokim is azt mindta,hogy csak üzlet az egész,nincs rá szükség.

2012. szept. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az Elevit nem okoz vetélést. Ez az orvos csak erre keni azt, hogy fogalma sincs, és nem tud választ adni a kérdéseidre. A vitaminok pedig fontosak, mert a mai átlag ember táplálkozása meg sem közelíti a normális vitamin beviteli szintet. Csak olvassátok el azoknak a dolgoknak a dobozát, amit hazavisztek! Nekünk van a tágabb családban nyitott gerinccel született baba, én SOHA nem fogok azzal egyetérteni, aki szerint a vitaminok feleslegesek. Hogy melyik vitamin? Elevit? Gravida? Vagy egyesével összeválogatott vitaminok? Tök mindegy. A mennyiségük a lényeg.
2013. jan. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!