Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek az Elevit-rő...

Mi a véleményetek az Elevit-ről? Mikor kezdtétek el szedni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 18. 16:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Meg voltam vele elégedve.

Aznap kezdtem el amikor megtudtam terhes vagyok.A nőgyógyászatról a patikába mentem.

2012. szept. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én mindkét terhességnél egyből miután megtudtam, vettem is.

De sajnos akkora, hogy ne tudtam bevenni, ha mégis sikerült, akkor meg egyszerre ki is jött:(

2012. szept. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kb a 6.hónaptól kezdtem szedni. Előtte pedig a Femibiont szedtem. Nem volt vele problémám.
2012. szept. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én egy honappal a babtervezés előtt kezdtem el,sajna még azota nem jött a baba de szedem rendszeresen,amugy semi problémám vele
2012. szept. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem ez a cikk nagyon tetszett,jol elmagyarázza miert is szükséges a terhesvitamin
2012. szept. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

utolso vagyok,bocs a link lemaradt


[link]

2012. szept. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Szerintem a legtöbb hatóanyag van benne ahogy összehasonlítottam még anno a többivel (hasznos link: [link] ).

Még a terhességem előtt elkezdtem szedni, neked is így ajánlom mert a folsavra már az első 4 hétben nagy szükség van a rendellenességek megakadályozásában. Tehát amikor már a doki megállapítja a terhességet a kb.7-8 hét táján akkor már késő bizonyos szempontok szerint ( Dr. Czeizel is így állítja) [link]

Bizonyos városi legendák keringenek arról, hogy az Elevittől hatalmas babák születnek...engem is ezzel riogattak, de tanúsíthatom, hogy ez NEM IGAZ.

Szívből ajánlom és jó babázást kívánok :)

2012. szept. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A dokim azt mondta, hogy hízlal, nekem Femibion 600-t ajánlott.
2012. szept. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem tokeletes volt. Bar vmi hianyzott belole ha jol emlekszem jod, ezert egy idoben megprobaltam a Gravidat. Na en attol folyamatosan hanytam tok mindegy mikor es hany hetesen vettem be. Nem hiztam tole, osszevissza 11 kg-t es a babam se lett orias 2950 gr. pedig vegig szedtem :-)
2012. szept. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Akkor amikor abbahagytam a gyógyszert és letelt a 3 hónap türelmi idő. Bár előtte is szedtem multivitamint. Amúgy vannak hatóanyagok ami a gravidába van több, van ami az elevitbe. Én felváltva szedem. Mikor elfogy köv hónapban a másikat veszem.
2013. jan. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!