Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen véleményetek van a...

Milyen véleményetek van a méhpempőről? Kinek segített a babaprojektben? Mennyi idő alatt? A ciklus hányadik napján kezdtétek el enni? Hány napig ettétek?

Figyelt kérdés

2012. júl. 9. 11:23
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:

Én most kezdtem el szedni a párommal, kb a ciklus felétől. Mivel mindenféle infokat olvastam, nem volt biztos honnan is kell elkezdeni.

Egyenlőre ez a hónap nem sikerült (de érthető is, előző hónapban volt egy korai vetélésem) és most kezdtem a Clostys hónapom, nagyon bizakodó vagyok!


Olvastam még, hogy szépen helyreteszi a hormonjaidat, mindkét félnek segít a megtermékenyülésben/ítésben, megdobja az együttlét utáni vágyat rendesen és állítólag még a melleid is nőhetnek tőle (bár ezt azért kétlem).


Ajánlott mennyiségek:

Nőnek 28 napos kúra, 1 hó kihagyás majd megint 28 nap

Férfinek 90 napos kúra

2012. júl. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Mi is mind a ketten szedjük, mi a menstruációm utolsó napján kezdtük (5 napos volt). Bízom benne hogy segíteni fog enyhe hormon problémám volt,voltunk meddőségi centrumban is ahol azt mondták minden rendben van velünk. Most megpróbáljuk ezt hátha lesz most már baba így 3,5 év sikertelenség után. Mivel a ciklus közepén kezdted szedni így a menstruációd is bele fog esni,így azokon a napokon is enni fogod? Persze remélhetőleg mielőbb segít minden babára vágyónak és nem fog megjönni! :)
2012. júl. 9. 13:09
 3/34 anonim ***** válasza:

Hát én úgy terveztem, hogy végig enni fogom (menstruáció alatt is) és a 28 napok kúrát kicsit kinyújtom, és a következő menstruációig szedem. Aztán szünet.

Ennek a szernek nincs mellékhatása, és annyian annyiféle mennyiségben szedtek, hogy biztosan nem lesz gond, ha tovább szedem. (Olvastam olyan nőről is, aki 90 napig szedte.)

2012. júl. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
A 28 nap az nekem is bele fog nyúlni a következő menstruációmba de a 28 napot akkor is végig csinálom! Mikorra nem várod? Nagyon kíváncsi leszek mi lesz a végeredménye! A méregtelenítés szakaszt már megkezdte mind kettőnknél,remélem másban is segít! Szedsz még mellé valamit?
2012. júl. 9. 19:54
 5/34 A kérdező kommentje:
Van még valaki akinek segített a méhpempő? Kb. mennyi idő alatt? Szedtetek mellé valamit?
2012. júl. 11. 08:36
 6/34 anonim ***** válasza:
Mi a párommal 6hónapig szedtük, mire összejött a baba, igaz csak hormonális problémánk volt, azt tette rendbe.
2012. júl. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Hát mi szedünk vitaminokat + extra adag E és C vitamint.

Most vettük hozzá a méhpempőt hátha az jobban segít.


Annyi történt, hogy elég fura a mostani menstruációm (6-7 nap pecsételés és utána erős vérzés) de ez valószínűleg a korábbi vetélésemnek köszönhető. Doki holnap fog látni.


De a következő hónapban nagyon reménykedem!

2012. júl. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Remélem semmi baj nincs! Írd meg mit mondott az orvos! Szorítok! Én egy kicsit híztam,ami igazából nem is baj,mert 45 kg indultam és most 46 vagyok,ami a furi hogy mindösszesen 5 nap alatt! De lehet csak meghozta az étvágyamat a pempő! Első gyereket szeretnétek vagy kis tesót?
2012. júl. 11. 19:25
 9/34 A kérdező kommentje:
Nem voltam még soha felfázva,és azt sem tudom,hogy most az lenne a baj,nagyon sűrűn 20 percenként kell pisilnem,de csak épp hogy van valami,de nem csíp,nincs erős szaga sem,és a színe áttetsző,vagy nagyon halvány. Mitől lehet ez?
2012. júl. 11. 21:35
 10/34 A kérdező kommentje:
Na mi volt az orvosnál mit mondott? Nekem már elmúlt a sűrű pisilés!
2012. júl. 13. 08:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!