Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen véleményetek van a...

Milyen véleményetek van a méhpempőről? Kinek segített a babaprojektben? Mennyi idő alatt? A ciklus hányadik napján kezdtétek el enni? Hány napig ettétek?

Figyelt kérdés

2012. júl. 9. 11:23
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
46%
Szia! Hát sajnos nekem nincsen jó tapasztalatom a méhpempőről, stabil 28 naposak voltak a ciklusaim, elkezdte össze-vissza kavarni...belekavart a hormonháztartásomba rendesen! Én úgy tudom, hogy ha nincs hormonproblémád, akkor felesleges a méhpempő. Remélem neked szerencséd lesz vele.
2012. júl. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy méhpempő mellékhatása-e de 3 napja iszonyú hányingerem van egész nap,kicsit érzem a hasam alját és nagyon megnőtt az étvágyam kicsit érzékeny a mellem. Majd 30-án kell nem megjönnie! Lehet hogy sikerült teherbe esnem és ilyenkor már jelentkeznek ezek a tünetek? Mikor teszteljek először?
2012. júl. 19. 10:04
 13/34 A kérdező kommentje:
Nagyon megnőtt az étvágyam ami eddig nem volt. Enyhe mell feszülés még mindig megvan és kicsit nőtt is,és néha az émelygés kerülget,és ami még nagyon megvisel az a magas fokú fáradtság. Még 1 hét van a nem vártig mikor tesztelhetek először? Tudom hogy jobb lenne megvárni,hogy megjön-e de nagyon kíváncsi vagyok már!
2012. júl. 23. 13:38
 14/34 anonim ***** válasza:
A méhpempőtől is megnőhet nagyon a mell és étvágyat is csinál.
2012. júl. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Egyik sem gond mindenhova rám fér a gyarapodás! De úgy érzem leszakadnak a melleim,nagyon fájnak,de ez szokott lenni menstruáció előtt is csak a növekedés meglepő. Már csak 5 nap és megtudom,hogy a baba projektben előre lépést hozott-e a pempő.
2012. júl. 25. 06:18
 16/34 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy a méhpempő miatt rövidebb lett a mensim? 2 nap alatt elmúlott az amúgy sem erős vérzés,ami amúgy egy hétig 8 napig szokott tartani! Van valakinek hasonló tapasztalata? Vagy sikerült teherbe esnem?
2012. júl. 30. 13:01
 17/34 anonim ***** válasza:
szia,azota sikerült teherbe esned?
2013. febr. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
?????
2013. máj. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Sajnos nem sikerült még!
2013. jún. 23. 06:19
 20/34 anonim ***** válasza:
Ujra írok, hátha vannak még sorstarsak. Ciklus közepén kezdtem el szedni a méhpempőt és komoly tüneteket okozott. Vagy terhes voltam és mégis megjott. Folyton pisilni jártam, nagyon fáradt voltam, "mindjárt megjon érzés"-em volt. Le akart szakadni a hasam. Nyugodt voltam, nem volt pms. Aztán szépen megjott. Sajnos.
2014. jan. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!