Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovutesztelők válaszolnátok?...

Ovutesztelők válaszolnátok? Lehet olyan, hogy már a 3. napja teljesen - az ovutesztem? Tehát csak a kontroll vonal jelenik meg.

Figyelt kérdés

Ez a teszt vaterás, eddig a dm-be vettem és azon mindig volt 2. csík is, csak halványabb és úgy lett +. Lehet olyan, hogy egyik nap nics csík, másnap meg már pozitív?

11. napon vagyok.


2009. nov. 4. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
a vaterás nekem is gyakran volt olyan, pedig korábban a dm-esen mindig volt második csík, ha halvány is. Nekem mindig fokozatosan emelkedett, de ezen az oldalon már olvastam olyat is, akinek hirtelen lett pozitív. Ami nekem bevált: ne igyál min. 2 órával tesztelés előtt, és este 7 körül tesztelj.
2009. nov. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a 11. napon van,akkor bizony lehet teljes hómező.És az is lehet,hogy hirtelen pozi lesz,mikor megemelkedik az LH!Jók a vaterás tesztek,éppen azért mert nem olyan érzékenyek,és tutira jókor válnak pozivá:)Nekem még a 13. napon is hó volt,majd 14.-en haloványka,másnap meg sokkal erősebb,mint a control.Aztán újra halvány.Ennek így kell lennie:)Ja és a hőm is igazolta a tesztet,mert pozikor lement nagyon,másnap mikor megint nega lett felugrott,és ott is maradt.Baba nem lett sajnos,de a teszt jól működött:)Sok sikert!
2009. nov. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

En kulfoldon elek, olcso ovutesztet hasznaltam a 9. naptol, ugyanis nekem mindig a 14. napon volt peteeresem. Azt hittem, hogy max a 12. napon pozitiv lesz. Hiaba vartam, total negativ volt (egy csikos), azt hittem, hogy rossz a teszt, vagy nincs peteeresem, de kitartottam.

a 15 napon lett hirtelen eros ketcsikos, majd azt koveto nap mar kicsit halvanyabb, harmadik nap negativ. De a babank megfogant! :-)

2009. nov. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!