Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt előtt volt aki...

Nem várt előtt volt aki pozitívat tesztelt? MennYi idővel és melyen teszt mutatta a pozitívat?

Figyelt kérdés
2013. szept. 13. 10:51
 1/6 petera6 ***** válasza:
5 nappal előtte, és sima vaterás, olcsó teszt, de a gyógyszertáriak is mind mutatták. Ha terhes vagy, szerintem tök mindegy milyen tesztet használsz :) De ez csak az én tapasztalatom.
2013. szept. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nemvárt előtt 3 nappal, délutáni vizeletből, halvány pozitívat teszteltem, 25-ös érzékenységű X-epil tesztel, de egyánenként változó lehet, van akinek csak pár nap után mutatja ki a teszt, attól is függ mikor történt a fogantatás
2013. szept. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem. Én csak a nemvárt után teszteltem elsőnek halvány pozitívat egy 10-es teszttel. Elég olcsó volt. Azt hiszem 400 HUF.
2013. szept. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nemvárt előtti nap délután, gyógyszertári Gravi-HCG-vel (majd utána One Steppel és X-epillel is :D)
2013. szept. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nemvárt előtt 3 nappal, délután, One Step (Vaterán vettem), teljesen egyértelmű pozitívat mutatott. Az előző terhességemnél ugyanígy volt, csak ott X-Epil-lel teszteltem, de rögtön erős pozitívat.
2013. szept. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4 nappal korábban a rossmanban-ban kapható predictor early nagyon halvány pozitívat mutatott. 2 nappal előtte meg a sima x-epil is halványan ugyan de nem kellett mereszteni a szememet :)
2013. szept. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!