Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan köztetek, akinek a...

Van olyan köztetek, akinek a nemvárt napján nem mutatott még pozitívat a teszt, és később mégis az lett?

Figyelt kérdés
Ez gyakran előfordul vajon? Én legkésőbb holnapra nem várnám, de ilyenkor már rég barnázgatni szoktam, és egyenlőre semmi. Nem is görcsölgetek. Viszont ma reggeli tesztem negatív lett :(. Illetve szerda (21-e) környékén görcsölgettem, de mégsem jött meg, pedig nem lettem volna annyira meglepődve, hisz néha 25 napra jön meg. Tapasztalatokat várok kedves sorstársaimtól :)
2013. aug. 24. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
nemvárt napján nekem gyenge pozitív volt már.
2013. aug. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja, és feszült a cicim :)
2013. aug. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
simán elöfordulhat ismerek oylat akinek aktus után 20 naoppal lett pozitív pedig tudják mikor volt ovu-ja mert uh-on követték mégis csak késöbb lett pozitív a teszt. Amig nem jön meg addig van remény, 2 naponta tesztelj mert 2 naponta duplázódik a HCG szint.
2013. aug. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem azon a napon volt leépítés a munkahelyemen, mikorra nem vártam. Úgyhogy reggel munka előtt úgy indultam el, hogy csináltam egy tesztet. Negatív lett!

Elmentem dolgozni, nem rúgtak ki.

1 hét múlva sem jött meg, csináltam még egy tesztet, pozitív lett. 14 hónapos a fiam :-)

2013. aug. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem nemvàrt màsnapjàn lett halvàny +

Sajnos elvetéltem, így nem sokàig örülhettem :'(

2013. aug. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a kommenteket, utolsó, sajnálom, hogy elment a baba :(

Kisfiamnál anno nekem a nemvárt napján lett nagyon halványan +, előtte lévő 2 napban negatív...kiváncsi leszek, most mi lesz :)

2013. aug. 24. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!