Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, akinek sosincs...

Van olyan, akinek sosincs pozitív ovutesztje és mégis tudja hogy van peteérése?

Figyelt kérdés

2013. aug. 15. 09:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Kezdj el hőmérőzni, abból világosan kiderül két hónap alatt, hogy van-e.
2013. aug. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Bocs hogy nem teljesen válaszoltam, de az ovuteszt csak a hormonváltozást jelzi, hogy megrepedt-e a tüsző, azt sajnos nem.

első

2013. aug. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem sosem volt ovutesztem és onnan tudtam, hogy uh-val nézte a doki. Mégsem csíptem el azt a pontot, amikor tesztelni kell, viszont az uh segítségvel pontosan tudtunk időzíteni, mind kétszer... :-)
2013. aug. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Több, mint fél éve hőmérőzök, az alapján mki azt mondja hogy van peteérésem, de úgy igazából pozitív ovutesztem még nem volt. Volt pedig, hogy éreztem, hogy van.

Mondjuk tudni kell, hogy PCOS-ám van, lehet h emiatt nincs pozitív?

2013. aug. 15. 09:20
 5/14 anonim ***** válasza:

Mindig van ovulációm, hőm is jelzi és az UH is mutatja, mégsem volt soha pozitív az ovulációs tesztem.

És mégis két babát szültem már :)

2013. aug. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ha nem haragszotok, becsatolom a görbéimet, hogy ti mit mondtok rá...


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. aug. 15. 10:02
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kivétellel mindenhol volt ovud. Az utolsó még nem mutatja, de lehet, hogy csak később lesz.
2013. aug. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem egyébként pont az van most, hogy LH teszt mutatta a pozitívat, a tojásfehérje nyák 5 napig volt, még ovu fájdalmam is volt, aztán a hőm mégse ment fel. Gondolom sajnos nem repedt meg a tüsző. A korábbi ciklusaimban mindig volt egyértelműen ovu a hőm és az LH teszt alapján is. Remélem, hogy ez csak egy egyedi eset, vagy csak a kémiai terhességem kavart be, és a következő ciklus már rendben lesz.

Kérdező, szerintem nem kell aggódnod, mert a hőd a legtöbb esetben tényleg mutatta az ovud. A mostani ciklusban meg vagy késik, vagy egy kimarad.

2013. aug. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Megnéztem őket.

Mindegyikben volt ovud, de egyikben sem a jelölt helyen, hanem később. Elég rövidek a luteális szakaszaid, ez talán baj lehet.

Viszont a gyógyszereid nem tudom milyen hatással vannak a megtermékenyülésre.


Másik kérdés, hogy a párod egészséges-e?

első

2013. aug. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem is két gyerekem van,de ovu tesztem még egy sem volt pozitív.Mindig halványan látszott rajta valami.

Pedig elsőre összejött mind a kettő.

2013. aug. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!