Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuteszt segítséget kérnék...

Ovuteszt segítséget kérnék szépen. Pozitív vagy negatív?

Figyelt kérdés

[link]


második pròbálkozós hònapunk.



2013. szept. 12. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Negatív
2013. szept. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ma volt sok atlatszò nyâkom(bocsi) . rovid a ciklusom es ezert gyorsan csinaltam is este az ovutesztet. ma sikerult is dolgoznunk a baban :)
2013. szept. 12. 21:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez még negatív.


off: a háttérben a Jin-Jang tárgy micsoda??

2013. szept. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
koszi! holnap csinalok masikat. remelem erosodik majd. nem tudtam eldonteni, hogy pozi e.
2013. szept. 12. 21:49
 5/7 A kérdező kommentje:
mécses gyertya tartò :-)
2013. szept. 12. 21:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Jól néz ki :)

Először azt hittem hamutartó.


Nekem volt peteérésem, mégsem lett sosem erősebb a tesztcsík, csak maximum ugyanolyan erős, mint a kontrollcsík.

Az is sokat számít, a nap mely szakában volt a kilökődés (bár ez általában hajnalban van) és milyen sűrű a vizelet.

2013. szept. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:) hat hamutartonak kicsi lenne. en mindig a nyakom nezem. de mivel 2 honapja nem volt , szerintem peteeresem sem volt. sajnos 6 honapja veteltem missed abom volt 8 hetesen. es most allt meg be a ciklusom.
2013. szept. 12. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!