Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, gyors segítséget...

Lányok, gyors segítséget kérnék! Tegnap este 6 körül volt pozitív az ovu tesztem, ma meg teljesen negatív! Létezik hogy csak egy napig pozitív?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel voltunk együtt és majd ma este leszünk. Jó ez az időpont, lehetséges hogy van esély a babára? Ma van tojásfehérjés, olajos folyásom csak. Mikor lehetett akkor a peteérés?

Vagy még csak most lenne, holnap reggel? Ezt honnan tudom meg?


2009. szept. 7. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

a tüszöd valoszinüleg hajnalban megrepedt, ha negativ a teszt az a hormon már nincs a pisiben ami a repedést meginditja.. ha tegnap reggel voltatok együtt az jo, mert azok a spermák még élnek, és ha ma este is lesztek az is jo mert a petesejt is kb 20 oráig él..

hajrá.. nem vagy lemaradva semmiröl. nekem is mindig csdak egy napig pozi..

32

2009. szept. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletes lesz!

A tájékoztatóján rajta van hogy ha + onnan 24-36 órára reped meg a tüsző.

Amúgy miért ne lehetne 1 napig +?

2009. szept. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Valakinél 1 valakinél 2 napig pozi a teszt. Neked 1. Ez teljesen normális. Ha ma nega volt akkor ma hajnalban volt a PÉ, úgyhogy hajrá minél előbb legyetek együtt! Drukkolok nagyon! :)
2009. szept. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokt. Ez az első clostys hónapon, nagyon remélem h sikerül. Azért voltam összezavarodva,mert ma volt tojásfehérjés a folyásom és úgy tudtam hogy az egy előjele az ovunak.
2009. szept. 7. 16:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Van, akinek az ovu előtt a leghígabb a folyása, és van, akinek az ovu napján. Nem vagyunk egyformák. :-)
2009. szept. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!