Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abban szeretnék segítséget...

Abban szeretnék segítséget kérni hogy 5 napja késik a mensim, ma csináltam tesztet de negatív lett?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok másoknál már előfordult, hogy csinált tesztet negatív lett és mégis terhes volt ?
2013. jan. 15. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is hasonló "gonddal" küzdök, ma voltam laborba. Mindenképp elmennék egy nőgyógyászhoz. Mikor voltál utoljára? Egyébként rendszeres szokott lenni a menstruációd? Én mindent megadnék érte, ha pozitív lehetne az eredményem.

Ja, és itt van egy link, még képek is vannak azokról a "negatív tesztekről": [link]

2013. jan. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tavaly voltam utoljára rákszűrésen.A menstruációm rendszeresen mindig 30. napra jön meg. Ma csináltam a tesztet negatív. Fejfájásom mostanában többször volt, csak kevesebbet tudok enni, görcsölő alhasi fájdalmak, és olyan fura érzés van bennem. De ez tuti nem megfázás. Köszi a válaszodat.És sok sikert .. én még várok pár napot és csinálok egy új tesztet bízom benne hogy pozit. lesz :)
2013. jan. 15. 18:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon szurkolok, majd írj, hogy mi lett. Én pénteken megyek UHra, hátha látszik valami...
2013. jan. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én is szurkolok neked.. majd írj te is :)
2013. jan. 16. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!