Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Masodik napja menstrualok, de...

Masodik napja menstrualok, de a teszten ket alkalommal is halvany volt a csik. Aztan meg jott a mensim, de elenkebb a szine. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Ugy nez ki, hogy mar nagyon gyengul a verzes, talan mar holnapra el is mulik, pedig nekem atlagban minimalisan 5 napig tart.Emelygek szinte egesz nap,meg szédulok,nagyon erzekeny vagyok a szagokra,minden zavar,ez a legnagyobb problémama és az hogy gyakran faj a gyomrom, 2hetig ejjel-nappal fajtak, duzzadtak a melleim, meg is nottek, most mar csak a bimbok fajnak,miota megjott és neha viszket is már.
2008. júl. 2. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:

hát azt tudom mondani, hogy holnap ismételd meg a tesztet...

ha pozitív akkor az már nem csalás..ott a baba. Néha megjön aki terhes, de a tünetek alapján nem tudok válaszolni, mert nekem az mensinél is volt mindig -hánytam és szédültem....de ha neked eddig nem volt csakis baba lehet..ha nega akkor is javaslom a dokit, mert valamitől már pozitív volt.

Sok sikert.

2008. júl. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mindkét csík megjelent?Az nem baj, ha halványan, de a lényeg, hogy ott van. Valószínű, hogy terhes vagy, de a vérzés miatt feltétlenül keres fel egy dokit, nehogy balami baj legyen (elhalt baba). Most nem ijeszgetni akarlak, csak óvatossságra intelek. Hamár ha belegondolok van olyan ismerősöm, akinek még 3 hónapig megjött, pedig terhes volt és semmi baja nem volt a babucinak. Tényleg nem ijesztegetni akralak, de menj el minél elöbb dokihoz! De ne izgulj, semmmi baj nem lesz!
2008. júl. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitokat. Ma voltam dokinal es mutattam a tesztet, es szerinet hamis pozitiv, mert halvany a csik, pedig meg csak alig harom hete lehetek terhes. azt mondta, hogy lilnak kene lennie a masodik csiknak is.
2008. júl. 2. 20:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem azért csinálj pár nap múlva mégegyet, nekem is az elején csak egész halvány volt!



Dia

2008. júl. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is voltak régebben ilyen tüneteim és a párommal azt hittük terhes vagyok, közben én sem éreztem magam jól:(Pár hónap múlva újra jelentkeztek a tünetek és kiderült, terhes vk!Szóval készíts még egy tesztet, de ha bíztosra akrsz menni, akkor írány a doki:)

2008. júl. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
menzi környékén ha tesztelsz akkor mutathat pozitivat. velem is isgxy volt.
2008. júl. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!